Kotły grzewcze na jesień

Kotły grzewcze na jesień

wiszący kocioł kondensacyjnyJesień to doskonały czas na wymianę starych urządzeń grzewczych na nowe, bardziej ekonomiczne i trwałe. Dlatego też firma Viessmann obniżyła ceny swoich najlepszych kotłów kondensacyjnych.

Urządzenia marki Viessmann dają gwarancję niezawodności i długiego użytkowania. Dzięki materiałom najwyższej jakości oraz innowacyjnym rozwiązaniom, które zostały w nich zastosowane, koszty ogrzewania są znacznie niższe, a ich praca bardziej wydajna
i ekologiczna.

Kotły kondensacyjne Vitodens zostały zaprojektowane według najnowszych standardów. Posiadają wbudowany palnik gazowy MatriX, który maksymalnie wykorzystuje energię paliwa. W czasie pracy niemal bez strat przekazuje on ciepło wodzie grzewczej za pomocą promieniowania, przez co zapewnia wyższą sprawność kotła i oszczędne ogrzewanie.
W kotłach został zastosowany także układ Lambda Pro Control, który stale kontroluje i reguluje proces spalania. Dzięki niemu emisja zanieczyszczeń jest ograniczona do minimum. Wysoka sprawność kotła przekłada się na oszczędne zużycie gazu, a więc niskie koszty eksploatacji.

Jaki kocioł wybrać?

dwufunkcyjny
wynik głosowania
35,7%
jednofunkcyjny
wynik głosowania
14,1%
wiszący
wynik głosowania
14,7%
stojący
wynik głosowania
7,1%
gazowy
wynik głosowania
24,2%
elektryczny
wynik głosowania
4,2%

Ilość oddanych głosów: 5453

kocioł kondensacyjnypompa ciepła

Do budowy kotłów wykorzystuje się stal szlachetną, która doskonale przewodzi ciepło i jest odporna na korozję, co daje pewność długiej żywotności urządzenia. Zaletą kotłów Vitodens jest też łatwość ich obsługi. Moduł obsługowy nowego regulatora Vitotronic można umieścić w dowolnym pomieszczeniu w budynku. Po zastosowaniu modułu GSM Vitocom 100 można sterować pracą ogrzewania przez telefon komórkowy.
gazowy kocioł kondensacyjnyRegulatory pogodowe Vitotronic pozwalają dostarczać tyle ciepła, ile rzeczywiście jest potrzebne, dlatego oszczędzają paliwo i pozwalają na ekonomiczną pracę kotła.

Teraz kotły Vitodens 100-W, Vitodens 222-W, Vitoden
200-W, a także pompa Vitocal 160-A dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się
z ofertą w Salonach Firmowych Viessmann.

Ceny:
Vitodens 100-W od 5 980,–
Vitodens 222-W od 9 330,–
Vitodens 200-W od 9 600,–
Vitocal 160-A od 7 700,–

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Viessmann

Polecamy Ci również

Zobacz także