Kotły gazowe - ogrzewanie domu

Kotły gazowe - ogrzewanie domu

Żaden dom, czy mieszkanie nie może istnieć bez ciepła, które ogrzewa wnętrze i wodę. Systemy grzewcze firmy Ariston, to nowoczesne rozwiązania pomagające dbać o to, by cztery ściany wypełniły się ciepłem i stały prawdziwym domem.

kotły gazoweFirma Ariston zajmuje się produkowaniem urządzeń grzewczych od ponad 80 lat. W tym czasie, dzięki swojemu profesjonalizmowi oraz funkcjonalnym urządzeniom, zyskała uznanie rzeszy klientów i pozycję lidera na rynku. Potwierdzają ją liczne międzynarodowe nagrody zdobywane przez produkty firmy Ariston na całym świecie.

Wśród produktów oferowanych przez Ariston, każdy znajdzie rozwiązanie optymalne dla swoich potrzeb. Tradycyjne kotły gazowe, to jedna z wielu propozycji. Produkt ten jest prosty
w instalacji i obsłudze, najczęściej wykorzystuje się go w domkach jednorodzinnych. Jego działanie opiera się na spalaniu gazu ziemnego z powietrzem. Gorące spaliny powstające w tym procesie przechodzą przez wymiennik ciepła, po czym następuje podgrzanie wody i ujście schłodzonych spalin przez komin do atmosfery.  Tradycyjne kotły gazowe firmy  Ariston  oferowane są w różnych wersjach, tak aby spełniły potrzeby każdego konsumenta. Dostępne są wersje stojące lub wiszące, przeznaczone do montażu w łazienkach czy piwnicach. Kotły wyposażone są w niezbędne czujniki diagnostyczne i ostrzegawcze, co zapewnia komfort użytkowania i bezpieczeństwo. Wygodę konsumentów podnosi fakt, że urządzenia przystosowane są do podłączenia programowanego termostatu pokojowego. Kotły typu EVO posiadają  rozbudowane funkcje Touch and Feel i Bus BridgeNet.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Ariston

Polecamy Ci również

Zobacz także