Konkurs SPA-ART 09/10

15 września ruszył konkurs SPA-ART 09/10 - "2 w 1?" dla młodych projektantów, na których czeka zadanie stworzenia projektu obiektu łączącego funkcje wanny i kabiny prysznicowej. Udział w konkursie jest dla nich okazją, by zmierzyć się z tematem produktu, pokazać swój warsztat i wyrobić sobie nazwisko w branży.

SPASPA-ART dla ambitnych
SPA-ART to odpowiedź na potrzeby rodzimego rynku Wellness & SPA, a jednocześnie próba zainteresowania środowiska projektowego wyzwaniem, jakie niesie ze sobą stworzenie rozwiązań domowego spa, dostosowanego także do tych najmniejszych powierzchni łazienkowych.  Dlatego też tegoroczna edycja konkursu stawia przed młodymi projektantami zadanie stworzenia projektu obiektu łączącego w sobie funkcje wanny i kabiny prysznicowej. Cel tych działań jest dwojaki - oprócz promowania polskiego wzornictwa, jest nim także stworzenie elementu wyposażenia łazienki, który będzie nie tylko funkcjonalny i ciekawy, ale zaproponuje również nowatorskie rozwiązania. Jest to okazja, aby doświadczyć pracy z tematem rynkowym, dopasowanym do oczekiwań konsumentów.

Nie tylko konkurs, ale też praca semestralna
Konkurs SPA-ART to wydarzenie cykliczne, organizowane nieprzerwanie od 2001 roku, które wpisało się już w kalendarz konkursów wzorniczych adresowanych do młodych projektantów. W tegorocznym jury konkursowym znalazły się znane osoby ze świata projektowania - prof. Czesława Frejlich, dr hab. Krystyna Laskowska, dr Andrzej Sobaś oraz 2 osoby ze strony organizatora konkursu - marki PoolSpa firmy Roca.
Konkurs ma charakter otwarty i adresowany jest przede wszystkim do studentów kierunków projektowych. Mogą w nim brać również udział absolwenci i młodzi projektanci do 35 roku życia. Na zwycięzcę oraz osoby wyróżnione czekają nagrody pieniężne oraz zaprezentowanie ich sylwetek wraz z wykonanymi projektami na łamach mediów, które objęły konkurs swoim patronatem. Udział w konkursie może być nie tylko okazją do przygotowania dodatkowego projektu, ale także sposobem na realizację pracy semestralnej. Zachęcają do tego organizatorzy aktualnej edycji konkursu, którym zależy na tym, aby konkurs stał się elementem kanonu uczelnianego w szkołach projektowych.

Udział w konkursie
Warunkiem udziału w konkursie jest kompletne wypełnienie i wysłanie pocztą w terminie do 22 grudnia 2009 roku formularza zgłoszeniowego (dostępnego na stronie www.spa-art.pl) lub w siedzibie Biura Konkursu oraz prezentacja projektu, zgodna z zapisami regulaminu. Indywidualny uczestnik lub zespół projektowy może nadesłać maksymalnie 3 projekty.

Terminarz:

  • od 22.12.2009: nadsyłanie zgłoszeń
  • do 15.03.2010: nadsyłanie projektów
  • 12.04.2010: ogłoszenie wyników konkursu.
Oceń artykuł
4,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: PoolSpa

Polecamy Ci również

Zobacz także