Konkurs "Plomba" rozstrzygnięty

W dniach 29 maja – 7 czerwca b.r. odbyły się szkolne uroczystości finałowe organizowane w ramach III edycji konkursu "Plomba", podczas których wręczono nagrody autorom trzech zwycięskich prac plastycznych.

konkurs plastycznypraca konkursowa

Przez niemal trzy tygodnie Gaspol gościł w szkołach, które zakwalifikowały się do finałowej dziesiątki. Podczas uroczystości finałowych nagrodzeni zostali autorzy zwycięskich prac plastycznych, uczniowie przedstawili przygotowane przez siebie teatrzyki, dodatkowo przeprowadzone zostały liczne konkurencje weryfikujące wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i zawody sportowe. Spotkaniom towarzyszyło mnóstwo emocji – aktorska pasja, trema przed występem, gorączkowe poszukiwanie w pamięci odpowiedzi na quizowe pytania oraz chęć zwycięstwa w przeciąganiu liny, bitwie balonowej i innych zawodach.

konkurs dla dzieciwręczenie nagród

Uczestnicy tegorocznego konkursu wykazali się ogromną fantazją, talentem plastycznym oraz umiejętnościami aktorskimi. Prace plastyczne i przedstawienia wielokrotnie wzbudziły podziw, a także uznanie dla bezgranicznej wyobraźni młodych artystów. Nie zabrakło również elementów edukacyjnych. Przeprowadzono quiz z wiedzy nt. bezpieczeństwa, na większości spotkań byli przedstawiciele policji, którzy merytorycznie pomagali zawodnikom w bezpiecznym przeprowadzeniu przez skrzyżowanie żab do stawu. Poprzez zabawę udało się przekazać dzieciom wiele cennych porad związanych z bezpieczeństwem.

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Ewa Kulesza

Źródło: Gaspol

Polecamy Ci również

Zobacz także