Konferencja prasowa firmy Würth Polska

Dnia 5 grudnia, w Warszawie odbyła się konferencja prasowa organizowana przez firmę Würth, jednego z liderów branży technologicznej. Spotkanie poświęcone było prezentacji produktów, takich jak: system czyszczenia przebarwień po spawaniu WELNOX, akcesoria meblowe ADJUKOR oraz tarcze diamentowe.

konferencja prasowa firmy Würth PolskaWürth Polska jest częścią międzynarodowej firmy działającej w 80 państwach. Oferuje wysokiej jakości produkty dla przemysłu motoryzacyjnego, drzewnego, metalowego, budowlanego i elektrycznego. W swojej ofercie Würth Polska posiada ponad 10 000 produktów i obsługuje ponad 40000 klientów. W ciągu 15 lat istnienia w Polsce, firma osiągnęła pozycję lidera rynku techniki montażu.

Produkty zaprezentowane na konferencji:

system czyszczenia przebarwień po spawaniuWELNOX 1 - system czyszczenia przebarwień po spawaniu
Tradycyjne czyszczenie stali jest uciążliwe, czasochłonne i wymaga m.in. specjalistycznych szkoleń dla użytkowników oraz ubrań ochronnych. System proponowany przez firmę Würth wyróżnia się spośród stosowanych dotychczas metod. Jest prosty w użyciu, nie zanieczyszcza otoczenia, jest bezpieczny i nie wymaga specjalnie przystosowanych pomieszczeń. Dzięki zastosowaniu najnowszych metod czyszczenia elektrochemicznego, umożliwia szybie i proste usuwanie przebarwień po spawaniu z elementów nierdzewnych i kwasoodpornych, a także przywrócenie przebarwionym miejscom własności antykorozyjnych.

System Welnox 1 adresowany jest głównie do:

  • firm zajmujących się montażem elementów architektury wnętrz, np. balustrad, wsporników, pokryć z blachy i innych elementów, które muszą być spawane w miejscu montażu;
  • firm zajmujących się pracami konserwatorskimi i wymianą uszkodzonych fragmentów instalacji;
  • producentów elementów instalacji wentylacyjnych i kominowych;
  • producentów szafek i zabudów (tych, którzy w swych produktach używają stali szlachetnych);
  • wszystkich użytkowników, którzy uważają, że dotychczas stosowane metody czyszczenia (wytrawianie kwasami, obróbka mechaniczna) nie spełniają ich oczekiwań.

ADJUKOR – akcesoria meblowe
Firma Würth Polska jest producentem wysokiej jakości produktów do montażu. Jednym z elementów oferty przedsiębiorstwa jest marka akcesoriów meblowych ADJUKOR. W jej skład wchodzi ponad 3000 różnych elementów, takich jak:
- zawiasy;
- prowadnice do szuflad;
- akcesoria do mebli kuchennych (szafki narożne, szafki wysokie, relingi);
- łączniki mimośrodowe;
- nóżki meblowe;
- systemy do drzwi przesuwnych;

Cechy wyróżniające produkty serii ADJUKOR:
- wysoka jakość wykonania produktów;
- nowatorski system kontrolowanego zamykania Soft Close;
- ułatwienia montażowe (systemy Clipom, Twin i mimośrodowe regulacje położenia zawiasów);
- stabilne, wytrzymałe prowadnice;
- stałe wsparcie w postaci wizyt przedstawicieli – doradców firmy Würt Polska.

Oceń artykuł
4,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również

Zobacz także