Kominki z funkcją stolika RTV

Kominki z funkcją stolika RTV

kominek z funkcją stolika RTV Wypoczynek w blasku płomieni, przy ulubionym serialu lub meczu, a co więcej funkcjonalne wykorzystanie mebli? To możliwie...prezentujemy kominki z funkcją stolika RTV.

Wickford, Novara i Windham to szafki na sprzęt RTV z wbudowanym kominkiem. Dzięki połączeniu tych dwóch ról modele są doskonałym rozwiązaniem w przypadku przestrzeni, gdzie oszczędność miejsca jest jednym z priorytetów. Również brak konieczności posiadania systemu kominowego jest zdecydowanym atutem w przypadku właścicieli mieszkań
o ograniczonej powierzchni. Blat, na którym stawiamy telewizor, umieszczony jest nad paleniskiem, a dodatkowe półki pozwalają wykorzystać przestrzeń na odtwarzacz Blu-ray, płyty, książki czy ozdoby.

kominek i szafka w jednymStylowy kominek w małym M

Kominki z funkcją stolika RTV dostępne są
w trzech wersjach, różniących się stylem
 i rozmiarem. Najbardziej klasyczny to wykończony w kolorze orzecha i wyposażony w przydymione drzwiczki model Wickford. Jego konserwatywny wygląd doskonale współgra z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi: kominek wystarczy podłączyć do prądu, a następnie włączać
i wyłączać go za pomocą pilota bez konieczności podnoszenia się z kanapy, czy ulubionego fotela. Bardziej nowoczesne przestrzenie urozmaicić można równie funkcjonalną, lecz zdecydowanie bardziej minimalistyczną szafką Novara. Jej szczególnymi atutami są oszczędne, oparte na kątach prostych kształty i wykończenie w kolorze czarnym.
W przeciwieństwie do Wickford, Novara nie posiada przezroczystych drzwiczek, a jedynie półki z przydymionego szkła. Najbardziej uniwersalny pod względem wzornictwa konsola RTV Windham charakteryzuje się reprezentacyjnym wykończeniem w kolorze mocha, a chromowane elementy nadają mu nowoczesnego wyrazu.

meble do salonuOszczędność i wygoda

Producent modeli Wickford, Novara
i Windham zadbał, aby wygląd szedł
w parze z łatwością obsługi
i energooszczędnością. Łatwość przyłączenia i obsługi kominków uzupełniają niskie koszty użytkowania – pobór energii przez efekt optyczny na poziomie 125W powoduje, że godzina wizualizacji efektu płomienia i płonących polan uszczupli nasz budżet domowy jedynie o 8 gr. Co więcej, termowentylatory o mocy grzewczej 1,2 kW, kontrolowane za pomocą termostatu gwarantują, że ciepło generowane w trybie grzania jest równomiernie rozprowadzane po pomieszczeniu, co zapewnia komfort i optymalne wykorzystanie energii cieplnej. Co więcej na uwagę zasługuje fakt, iż efekt płomienia działa niezależnie od trybu grzania, co dodatkowo wpływa na komfort użytkowania konsoli.
Dzięki szafkom na sprzęt RTV z wbudowanymi kominkami nawet małe mieszkania przeistoczą się
w przytulne i oryginalne przestrzenie, a efekt płonących polan dodatkowo ociepli atmosferę podczas wypoczynku przy ulubiony serialu.

Oceń artykuł
5,00 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Glen Dimplex Polska Sp. z o.o.

Polecamy Ci również

Zobacz także