Kominki - trendy 2016

Kominki - trendy 2016

Od sierpnia br. w sklepach Leroy Merlin na Dziale Budowlanym pojawi się kolekcja kominków na rok 2016. Nowy asortyment obejmować będzie wkłady kominkowe, obudowy kominków, piece typu „koza” oraz biokominki.

obudowa kominka VeniKolekcja przygotowana została w oparciu o pracę z wewnętrznymi ekspertami, wizyty
u klientów, ankiety prowadzone w sklepach Leroy Merlin oraz o Targi Kominkowe, które Dział Budowlany zorganizował jesienią. Targi były świetną okazją dla ekspertów Leroy Merlin aby dokładnie obejrzeć, przetestować i ocenić nowości na rynku z punktu widzenia wartości dla klientów. Osoby odpowiedzialne za asortyment kominków również na bieżąco śledzą trendy w internecie
i kontaktują się z serwisem Oferia.pl, czyli portalem wykonawców montujących m.in. kominki
w domach klientów.

– Nadchodzące trendy w świecie kominków, to głównie styl retro, klasyczny we współczesnym kontekście oraz oczywiście styl nowoczesny. – podkreśla Paweł Walter, Szef Produktu Leroy Merlin. „Oferta, którą przygotowaliśmy, jest przede wszystkim skierowana do klientów poszukujących rozwiązań w budżecie do 5 tys. zł.” – dodaje Paweł.
Jesteśmy dumni, bo znaczna większość, aż 80% naszej oferty, pochodzi z produkcji
w Polsce.
– dodaje Paweł Walter. Pozostałe 20% to dostawcy z Hiszpanii i Francji. Kilka modeli zostało zaprojektowanych specjalnie dla Leroy Merlin i powstało dzięki bezpośredniej współpracy
z dostawcami. W ofercie kominków pojawią się również produkty na wyłączność, czyli dostępne jedynie w sklepach Leroy Merlin.

Obudowy kominków klienci odnajdą m.in. w popularnym kamieniu botticino, wkłady to głównie żeliwo i stal, a kolorystyka tradycyjnych kominków kaflowych to kremy i brązy. Poniżej zamieściliśmy przykładowe nowości z Kolekcji 2016 Leroy Merlin.

biokominek Aster
biokominek Chaber
biokominek Dalia
obudowa kominkowa Aria
obudowa kominkowa Bianco
obudowa kominkowa Ravenna
obudowa kominkowa Veni
piec kaflowy Ackerman
piec kominkowy Ackerman
piec wolnostojący Mars
piec wolnostojący Neptun
wkład kominkowy Ackerman
Oceń artykuł
3,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Leroy Merlin

Polecamy Ci również

Zobacz także