Kolorowe grzejniki - promocja

Grzejnik służy nie tylko do ogrzania pomieszczenia, jest także elementem dekoracyjnym
i wcale nie musi być biały. Kolorowe grzejniki są teraz dostępne w promocyjnych cenach.

Dom to odzwierciedlenie naszych potrzeb i upodobań. Dotyczy to nie tylko ścian czy elementów dekoracyjnych, ale również coraz częściej wyposażenia technicznego, jak np. kratki wentylacyjne. W łazience dekoracyjną rolę pełni nawet tak funkcjonalny przedmiot jak grzejnik, który może stać się ciekawym elementem aranżacji.

Dla zwolenników harmonii idealny będzie grzejnik wtapiający się w kolorystykę wnętrza, dla wielbicieli mocniejszych efektów – grzejniki kontrastujące z tłem. Drabinka łazienkowa ma być funkcjonalna i pozwalać na suszenie ręczników, ale jednocześnie stanowić dekoracyjny element wnętrza.

grzejnik łazienkowy grzejnik łazienkowy grzejnik łazienkowy
Dla wszystkich, którzy właśnie aranżują, czy remontują swoje łazienki Zehnder przygotował ciekawą propozycję – kolorowe drabinki łazienkowe Zehnder Janda i Zehnder Forma do końca 2010 r.
są dostępne w cenie standardowego grzejnika białego. Co więcej, zamówienia na te dwa modele realizowane są w przyśpieszonych terminach. Jeżeli więc ktoś właśnie teraz podejmuje decyzję
o zakupie grzejnika, warto skorzystać z tej promocji.

Grzejniki Zehnder wyróżnia wyjątkowa jakość i ciekawe wzornictwo. Model Zehnder Janda to stalowa drabinka z poziomymi rurami wygiętymi w wyrazisty łuk. Sprawdza się jako suszarka
do ręczników, również dzięki dodatkowym odstępom pomiędzy poszczególnymi seriami rur.
grzejnik łazienkowy
W grzejniku Zehnder Forma poziome rury nałożone są
na pionowe kolektory zbiorcze – to wzorniczo nowatorskie rozwiązanie. Duży odstęp grzejnika od ściany sprawdza się szczególnie wtedy, gdy wieszamy na nim grube ręczniki. Model Zehnder Forma dostępny jest w wersji jedno- i dwuwarstwowej,
w zależności od zapotrzebowania.

Promocja dotyczy odcieni z szerokiej palety barw Zehnder, czyli palety ponad 50 kolorów w różnych wersjach wykończenia powierzchni – do wyboru mamy wyraziste odcienie Trendy, odcienie Metallic oraz szeroką paletę pastelowych odcieni Classic w wersji matowej lub z połyskiem.

Zehnder Janda, jak i Zehnder Forma dostępne są zarówno z zasilaniem bocznym, jak i estetycznym zasilaniem środkowym. Konsole montażowe dostarczane wraz z grzejnikiem są lakierowane na wybrany kolor.

Oceń artykuł
4,25 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Zehnder

Polecamy Ci również

Zobacz także