Kolorowe grzejniki modułowe

Kolorowe grzejniki modułowe

Nowy modułowy model grzejnika AFRO NEW to ciekawa propozycja na nachodzący sezon grzewczy.

kolorowy grzejnik w kuchni

Od sierpnia 2012 roku w ofercie Instal-Projektu dostępny jest nowy, modułowy model grzejnika: AFRO NEW. Umieszczony w grupie MODULUS, posiada wszystkie zalety grzejnika AFRO: smukłość kształtu, prostą i elegancką formę i co najważniejsze: modułowość. Liczba członów, którą może posiadać grzejnik mieści się w przedziale od 13 do 72 elementów. Grzejnik można dowolnie „konstruować” – może być wysoki i wąski, bądź niski i długi, może przybrać taki kształt, jaki odpowiada możliwościom aranżacyjnym wnętrza. Możemy wybrać na przykład wersję podokienną, idealną do kuchni  w zabawnym, mocnym kolorze FIRE, czy elegancki, smukły model w matowej czerni do salonu.

czarny grzejnik w salonie

Nowy model to także więcej możliwości: zwiększona gęstość rurek sprawia, że grzejnik zyskuje zwartą, smukłą budowę. Nowością jest możliwość stworzenia wersji podwójnej grzejnika: oprócz rzędu rurek z przodu możliwe jest dołączenie rurek również z tyłu, dzięki czemu uzyskujemy dwa rzędy pionowych profili i podwójną moc grzewczą.

grzejnik do kuchnigrzejnik do salonu

AFRO NEW składa się ze smukłych, prostokątnych profili tworzących regularną i elegancką konstrukcję, która była inspiracją do nazwania pierwszej wersji tego modelu Afrodytą. Wraz z rozwojem technologii Afrodyta ewoluowała i aktualnie obecne w ofercie modele AFRO i AFRO NEW wychodzą naprzeciw nowoczesności, zachowując nieprzeparty urok swojej poprzedniczki.

Dane techniczne:

  • Wysokość: 40 – 180cm
  • Szerokość: 28-160cm
  • Ilość członów:13-72
  • Moc grzewcza: 486-3540 W przy parametrach 75/65/20

Ceny brutto: 1 066 – 5 331 zł (dopłata za kolor + 10%)


Oceń artykuł
3,50 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Instal-Projekt

Polecamy Ci również

Zobacz także