Klimatyzator w mieszkaniu

Klimatyzator w mieszkaniu

klimatyzator w mieszkaniuKlimatyzatory stają się coraz popularniejsze w naszych mieszkaniach. Coraz częściej nasze wymagania są większe niż miły chłodek w upały. Chcemy też mieć możliwość dogrzewania pomieszczenia za pomocą klimatyzacji. Możliwość taką zapewnia inwerter, zastosowany np. w nowej linii klimatyzatorów Haier HSU – 07RB03.

Model ten dostosowany jest, ze względu na swą wydajność, do lokali mieszkalnych średnich wielkości. Jego główną zaletą jest możliwość pracy w dwóch trybach (grzanie i chłodzenie). Przejście między trybami umożliwia tzw. inwerter. Dodatkowa opcja to filtrowanie powietrza w pomieszczeniu.
 
  klimatyzator z funkcją ogrzewania

Klimatyzator wyposażony jest w dwie listwy nawiewne, które pozwalają na regulowanie kierunku przepływu powietrza.  Kompaktowy panel klimatyzatora wykonano z tworzywa antybakteryjnego i antyalergicznego. Funkcja Sleep pozwala na cichą pracę urządzenia w nocy. Klimatyzator może obsługiwać jednocześnie 3 pomieszczenia przy pojedynczej jednostce sterującej. Mechanizm sterowany jest pilotem.

 

Oceń artykuł
4,20 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Autor: Joanna Ryńska

Źródło: Haier

Polecamy Ci również

Zobacz także