Klimakonwektor Purmo nagrodzony

Klimakonwektor Purmo nagrodzony

„Złoty Instalator” to już 11 edycja konkursu, w którym nagradzane są najlepsze instalacje – nowoczesne, niezawodne i ekologiczne. Kapituła konkursu nagrodziła klimakonwektor Vido marki Purmo. To wyróżnienie dla wieloletniej pracy ekspertów producenta, którego grzejniki zdobywają uznanie wśród wielu klientów z całego świata.

Złoty Instalator dla Purmo3 października 2013 r. podczas Jubileuszowego Kongresu Instal Expo 2013 wręczono nagrody w konkursie „Złoty Instalator”. Konkurs organizowany jest od 2002 r. przez Polską Korporację Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji oraz redakcję miesięcznika „Polski Instalator”. Jego celem jest wyróżnienie i promocja produktów, które zdobyły uznanie dzięki swojej nowoczesności, niezawodnemu działaniu, a także dzięki poszanowaniu środowiska. Urządzenia, które zostały nagrodzone muszą spełniać nie tylko wymogi techniczne, ale i estetyczne oraz funkcjonalne.

Tegoroczny Kongres Instal Expo odbył się pod hasłem: Instalacje - trendy i wyzwania w świetle zaawansowanych technologii i nowych wymogów.

– Cieszymy się że nasz najnowszy i najbardziej zaawansowany technologicznie produkt spotkał się z uznaniem grona ekspertów kapituły konkursu. Klimakonwektor Vido to odpowiedź marki Purmo na nowe trendy w dziedzinie komfortu cieplnego wnętrz. Klimakonwektor zapewnia optymalną temperaturę w budynkach nie tylko w zimie, ale i w lecie. To zintegrowane urządzenie wyglądem oraz rozmiarem nie różni się od typowego grzejnika, a sprawnie wypełnia dwie funkcje: grzania oraz chłodzenia. Jest przy tym ergonomiczne, energooszczędne i wydajnie współpracuje z ekologicznymi źródłami zasilania – wyjaśnia Emilia Dudek, kierownik działu marketingu Rettig Heating, właściciela marki Purmo.

wręczenie nagrody dla PurmoNowoczesny grzejnik Vido

Nagrodzony klimakonwektor Vido marki Purmo to urządzenie, które błyskawicznie nagrzeje dom w zimne dni, a także ochłodzi go w czasie upałów. Nowatorskie i efektywne energetycznie rozwiązanie, zapewnia utrzymanie optymalnej temperatury wnętrza niezależnie od pory roku. Vido dysponuje maksymalną mocą 9266 W przy ogrzewaniu oraz 4147 W przy chłodzeniu.
Mając na uwadze najnowsze wymogi ekologiczne, klimakonwektor Vido jest urządzeniem oszczędnym i innowacyjnym – daje użytkownikowi możliwość szybkiej i precyzyjnej regulacji temperatury. Bardzo łatwy, wręcz intuicyjny panel sterowania może obsłużyć każdy. Urządzenie można skonfigurować tak, aby pracowało samodzielnie, a także dopasować je do centralnych systemów sterowania BMS.
Klimakonwektor Vido posiada deklarację zgodności z normą PN-EN 442 oraz certyfikaty jakości ISO 9001 oraz ISO 14001.

 

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Purmo

Polecamy Ci również

Zobacz także