INSTAL-SYSTEM 2007

W dniach 7-9 września br. w Bielsku-Białej odbyły się IX Targi Instalacyjne INSTAL-SYSTEM 2007.  Targi skierowano zwłaszcza dla tych inwestorów, którzy są na etapie prac instalacyjnych i wykończeniowych, poszukują materiałów oraz firm wykonawczych.

targi Instal-System 2007INSTAL-SYSTEM to największe w regionie Polski południowej targi branży instalacyjnej, o wieloletniej już tradycji oraz cieszące się wielką popularność wśród inwestorów i instalatorów. W wielu gminach i miastach naszego regionu są realizowane bądź wdrażane tzw. „Programy Ograniczenia Niskiej Emisji”, które uatrakcyjniają imprezę targową i zwiększają nią zainteresowanie. Program ten jest aktualnie realizowany w Bielsku-Białej, Żywcu oraz w sąsiednich gminach. Targi były doskonałą okazją, aby dokonać wyboru materiałów instalacyjnych, uzyskać fachowe informacje na temat nowych technologii, a także skorzystać z rabatów targowych.
Zakres tematyczny obejmował systemy ogrzewania, klimatyzacji, instalacyjne i elektryczne, kominki, ekologiczne oczyszczalnie ścieków oraz zabezpieczenia i monitoring. Na targach były również przedstawiane propozycje finansowania inwestycji przez banki (kredyty budowlane i mieszkaniowe).

Targom towarzyszyły spotkania i konferencje tematyczne, skierowane do inwestorów, a także do samorządów lokalnych.

targi instalacyjneWystawcy mieli możliwość wzięcia udziału w konkursie targowym o „Złoty Filar Budownictwa” oraz nagrodę główną „Puchar Prezydenta Miasta Bielska-Białej”.Osoby zwiedzające targi mogli uczestniczyć w „Konkursie dla zwiedzających”, w którym do wygrania były atrakcyjne nagrody ufundowane przez wystawców oraz organizatora.

W tym samym terminie odbywały się Targi Budownictwa i Mieszkań „LOKUM 2007”, na których swoją ofertę zaprezentowało ok.100 firm. Honorowe patronaty objęli Prezydent Miasta Bielska-Białej oraz Polska Izba Przemysłowo-Handlowa Budownictwa.

Targi organizowane były na terenach
Klubu Sportowego BKS „STAL” przy ulicy
Rychlińskiego 19 w Bielsku-Białej.

Oceń artykuł
4,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: ASTRA

Polecamy Ci również

Zobacz także