Inspiracje dla domu

Ciekawe inspiracje, dobór narzędzi, dokładne instrukcje wykonania konkretnych projektów – te wszystkie informacje znajdują się na nowej stronie internetowej www.bosch-do-it.pl.

Nowy projekt, zrealizowany przez Bosch- Elektronarzędzia, to odpowiedź na potrzeby osób, które poszukują pomysłów, wskazówek, porad dotyczących wykonania różnorodnych przedmiotów do swojego domu. Cenne informacje znajdzie tu zaawansowany, jak również początkujący majsterkowicz. Nowa strona jest dostępna od września 2008 r.

inspiracje dla domuNajważniejszym elementem strony internetowej www.bosch-do-it.pl jest nowoczesny dom, po którym można odbyć wirtualną przechadzkę. „House of Bosch” ma dwa piętra, taras i duży ogród. Pokoje i meble zostały zaprojektowane w taki sposób, aby można je było łatwo wykonać. Odwiedzający mogą wybierać różne style, odpowiadające ich gustom, oraz znaleźć inspirujące pomysły na wykonanie podstawowych elementów wyposażenia, które składają się na nowoczesny dom. „House of Bosch” inspiruje do wykonania mebli i elementów dekoracyjnych do zastosowania w kuchni, salonie, gabinecie, sypialni, łazience, przedpokoju i pokoju dziecięcym, a także na tarasie i w ogrodzie.

Na stronie internetowej znajdują się szczegółowe instrukcje opisane w taki sposób, aby dany element mógł wykonać zarówno doświadczony, jak i początkujący majsterkowicz. Wszystkie projekty, dostępne na stronie www.bosch-do-it.pl, zawierają informacje na temat potrzebnych narzędzi, materiałów oraz czasu wykonania. Strona ta jest również źródłem wiedzy na temat oferty elektronarzędzi firmy Bosch. Wszystkie ważne pojęcia związane z narzędziami oraz technologiami znajdują się w Leksykonie.

Strona internetowa została uruchomiona w Niemczech jesienią ubiegłego roku. Od początku 2008 roku dostępna jest również w innych europejskich krajach, m.in. w Hiszpanii, Francji i Belgii. Do września tego roku uruchomiono wersje „House of Bosch” dla 31 krajów. Inspiracje oraz instrukcje dostępne są w 24 językach.

Oceń artykuł
4,25 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Bosch

Polecamy Ci również

Zobacz także