Grzejniki kanałowe z nowymi kratkami

Ogrzewanie w domu
Grzejnik kanałowy - idealne rozwiązanie do pomieszczeń z wysokimi oknami, oranżerii i biur.

Grzejniki kanałowe są coraz częściej stosowane w naszych domach. Ukryte pod poziomem podłogi mają jasno sprecyzowane zadanie: jak najefektywniej ogrzewać pomieszczenie, nie zajmując miejsca na ścianach.

Dwie nowe kratki do grzejników kanałowych firmy Jaga prezentują świeże spojrzenie na wzornictwo tego produktu. Inspiracją dla organicznej formy kratek Pebbles były rozsypane na plaży, wygładzone przez wodę kamienie.

grzejnik podłogowy grzejnik podłogowy
grzejnik podłogowy grzejnik podłogowy

Kształty otoczaków „odciśnięte” w stalowej płycie o wyglądzie ciężkiego żeliwa  stworzyły oryginalny
i nieoczywisty wzór. Formę tę podkreślają zaproponowane przez producenta wykończenia – naturalne aluminium oraz piaskowana grafitowa szarość.
Wzór kratki Accordion nawiązuje do układu fałd miecha, na którym gra akordeonista. Powtarzalny rytm ustawionych w szeregu pasków wprowadza ruch w statyczną formę kratki. Kratki oferowane są  w szerokościach: 26, 30, 34, 42 cm (46 cm – tylko Accordion) oraz długościach w przedziale
od 110 do 490 cm.

Pozostała oferta kratek do grzejników kanałowych również obfituje w produkty warte uwagi. Estetycznie i użytkowo interesujące są m.in. kratki wykonane z naturalnego drewna (bukowego, merbau i dębowego), dostępne w wykończeniu lakierowanym lub naturalnym. 

grzejnik podłogowy grzejnik podłogowy

Miłośnicy stylu klasycznego znajdą w ofercie także kratki wykonane z anodowanego aluminium
(w wykończeniu naturalnym, czarnym, ciemnobrązowym, złotym), aluminium lakierowanego oraz stali nierdzewnej. Kratki są odporne na ścieranie i promieniowanie UV. W sumie w ofercie dostępnych jest  21 rodzajów kratek w 32 kolorach, w wersji zwijanej lub sztywnej.

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Jaga

Polecamy Ci również

Zobacz także