Grzejniki elektryczne z wkładem ceramicznym

Grzejniki elektryczne z wkładem ceramicznym

Późne lato i wczesna jesień to doskonały moment na wybór i wymianę grzejników. Oczywiście powstaje pytanie jakie grzejniki wybrać i gdzie je kupić.

grzejnik elektryczny z wkłądem ceramicznym

Grzejniki elektryczne są wygodne w montażu i eksploatacji – nie ma potrzeby wydzielania pomieszczenia na kotłownię, rozprowadzania nowej instalacji grzewczej, martwienia się o odprowadzenie spalin, czy dostawy paliwa. Grzejniki elektryczne szybko i łatwo podłącza się do standardowej sieci, a odpowiednie układy sterujące zapewniają efektywne i ekonomiczne ogrzewanie. Szczególnie oszczędnym rozwiązaniem są grzejniki elektryczne wykorzystujące technologię KOALIT, łączące zalety ogrzewania elektrycznego i akumulacyjnego, a dodatkowo – eliminujące ich wady.

grzejnik do łazienkigrzejnik w jadalni

Takie grzejniki ogrzewają pomieszczenie bezpośrednio po ich włączeniu, a wkład ceramiczny dodatkowo magazynuje ciepło, które następnie oddaje do otoczenia. To rozwiązanie sprawia, że grzejniki z wkładem ceramicznym wyróżniają się mniejszym poborem energii. Grzejniki z wkładem ceramicznym nie wymagają konserwacji, a ich montaż, łącznie z zaprogramowaniem elektronicznego termostatu, trwa ok. 15 minut i można go dokonać samodzielnie. Obudowa z paneli aluminiowych jest estetyczna i trwała. Grzejniki elektryczne z wkładem ceramicznym mają i tę zaletę, że można je nabyć nie wychodząc z domu i nie tracąc czasu na „zwiedzanie” hurtowni. Zakup grzejnika przez internet jest wygodny i bezpieczny – wybierając odpowiedni sklep internetowy można liczyć na fachowe doradztwo, bezproblemową obsługę i różne formy płatności, a także atrakcyjne promocje. Zapraszamy do sklepu www.taya.com.pl.

grzejnik do salonu

Oceń artykuł
3,61 / 28 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: taya.com.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także