Grzejniki do pokoi dzieci

Grzejniki do pokoi dzieci

Grzejniki o zaokrąglonych kształtach, wyposażone w blokadę ustawień termostatu polecane są specjalnie do montażu w pokojach dzieci.

Właściwości te spełniają dwa modele grzejników – m.in. konwekcyjny F18 i radiacyjny Shangai. Grzejniki pochodzą z oferty firmy Atlantic Polska.
Konwektor F18 wyposażony jest w niskotemperaturowy element grzewczy, który nie wysusza nadmiernie powietrza w ogrzewanym pomieszczeniu. Grzejnik pracuje cicho, więc nie przeszkadza np. w usypianiu dziecka. Grzejnik oferowany jest nie tylko w tradycyjnym kształcie, ale także jako model wysoki lub w postaci podłużnej listwy, który pasuje do pomieszczeń np. na poddaszu (z niską ścianką kolankową).

grzejnik do pokoju dzieckagrzejnik w postaci pionowej

Radiacyjny grzejnik Shangai wyposażony jest z kolei w system ASP przeciwdziałający zjawisku cyrkulacji kurzu oraz jego osiadaniu w ogrzewanym pokoju. Przydatny w pokojach dzieci, które mają problemy z drogami oddechowymi, cierpiącymi na astmę czy alergie.
Grzejniki mają funkcję blokady ustawień termostatu, która eliminuje możliwość ingerencji dziecka
w uprzednio nastawioną wartość temperatury. Daje to pewność, że „zabawa" grzejnikiem nie spowoduje przestawienia jego temperatury. Zaokrąglone brzegi grzejników są bardziej bezpieczne dla dzieci.

grzejnik z funkcją blokady ustawień termostatugrzejnik do pokoju małego alergika

Oceń artykuł
4,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Atlantic Polska

Polecamy Ci również

Zobacz także