Grzejnik wielu możliwości

Iguana to  grzejnik oparty na planie konstrukcyjnym promiennego słońca. Oferowany jest w różnych wersjach, np. naściennej, stojącej, narożnej, z lustrem, jako zabudowa filaru.

grzejnik dekoracyjnyWłaśnie w kształcie słońca (patrząc na grzejnik od góry) układają się trójkątne profile grzewcze połączone systemem niewidocznych kolektorów. Trójkątne, stalowe profile nadają grzejnikowi smukłości i lekkości. Ta „słoneczna konstrukcja”, oprócz walorów estetycznych, okazała się także udana pod względem technologicznym,  ponieważ pozwoliła łatwo zmieniać kształt grzejnika w procesie produkcyjnym.

Obecnie Iguana dostępna jest aż w 7 wersjach o różnym promieniu wygięcia: Circo Wall (model naścienny  – wygięty w zdecydowany łuk),  Arco (grzejnik wygięty w delikatny łuk), Circo wolno stojąca (grzejnik w formie kolumny), Circo zabudowa filaru (grzejnik, którym można otoczyć filar/kolumnę),  Aplano (grzejnik prosty), Visio (grzejnik z lustrem) oraz Corner (grzejnik przeznaczony do zabudowy narożnika). Wkrótce na rynku pojawi się także Iguana, którą będzie można zabudować narożnik zewnętrzny.

Wyposażeniem dodatkowym są relingi, wieszaki na ręczniki, haczyki oraz drewniane półki. Elementy te podnoszą funkcjonalność grzejnika, pozwalają też dopasować go do charakteru pomieszczenia, w którym ma zostać zainstalowany (łazienka, hol, salon itp.) Sprzyja temu również bogata kolorystyka  – oferowany jest w blisko 70 kolorach i w czterech rodzajach wykończenia powierzchni (błyszczącym, matowym, piaskowanym oraz młotkowanym).

grzejnik wolnostojący grzejnik narożny

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Jaga

Polecamy Ci również

Zobacz także