Grzejnik w stalowym wykończeniu

Grzejnik Taboe Sani marki Jaga oferowany jest w wykończeniu ze stali nierdzewnej,
w wersji szczotkowanej i satynowanej. Stalowe wykończenie jest nie tylko eleganckie,
ale też uniwersalne – dobrze komponuje się z dostępną na rynku armaturą i akcesoriami łazienkowymi.

grzejnik łazienkowyStalowe wykończenie grzejnika klasyfikowane jest przez producenta jako specjalne i dostępne wyłącznie na zamówienie. Forma tego modelu grzejnika łazienkowego zrywa ze wzorem klasycznej drabinki, jest zdecydowanie nowocześniejsza i sprawia wrażenie lekkiej.
Standardowo grzejnik Taboe Sani oferowany jest w kolorze szarym metalicznym (wykończenie piaskowane) oraz białym satynowanym. W obu tych rodzajach wykończeń (satynowym i piaskowym) może zostać przygotowany także w blisko 70 innych kolorach.

Grzejnik w wykończeniu stalowym w całości wykonany jest ze stali nierdzewnej, natomiast w innym wykończeniu – ze stali lakierowanej proszkowo. Technologia twardego lutu srebrnego sprawia, że ryzyko korozji zostaje ograniczone do minimum (lutowanie nie powoduje napięć materiału w miejscach połączenia elementów grzejnika).
Opisywany grzejnik dostępny jest w dwóch wysokościach: 121 lub 182 cm i szerokości 50 cm.
Do wyboru jest wersja z jednym rzędem profili (lekko wygięte) oraz wersja z dwoma rzędami profili (profile proste).
Grzejnik przystosowany jest do instalacji c.o., w systemie zamkniętym. Ponadto dostępny jest także jako elektryczny grzejnik przenośny. W tej wersji  może ogrzać nie tylko łazienkę, ale także sypialnię czy gabinet.

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Jaga

Polecamy Ci również

Zobacz także