Grzejnik kolumnowy

grzejnik kolumnowyNowy grzejnik kolumnowy Purmo Delta Twin M łączy klasyczną elegancję z najwyższą jakością wykonania i wydajnością.

Grzejnik kolumnowy ma dwa, leżące jeden za drugim rzędy rur
o charakterystycznym profilu litery D. Kształt ten zapewnia zwiększoną powierzchnię wymiany ciepła i sprawia, że grzejnik można stosować zarówno w łazience, jak i w innych pomieszczeniach mieszkalnych. Dekoracyjne walory grzejnika, jakość wykonania oraz bogata paleta kolorów RAL (dostępnych na zamówienie) sprawiają, że grzejnik atrakcyjnie prezentuje się na ścianie.

Praktyczny drążek na ręcznik z chromowanymi uchwytami stanowi przydatne w łazience i kuchni wyposażenie (dostarczane w zestawie z grzejnikiem). W przypadku lakierowania specjalnego, reling może zostać pomalowany na kolor grzejnika.

nowoczesny grzejnikW procesie produkcji Delty zastosowano w pełni zautomatyzowaną technologię kompletnego spawania przy pomocy wiązki laserowej. Spoina, która powstaje w wyniku takiego łączenia stali, ma minimalną szerokość i całkowicie eliminuje miejsca powstawania korozji. Ta unikalna technologia zapewnia urządzeniu trwałość.

Wszystkie grzejniki marki Purmo są objęte 10 letnią gwarancją producenta.

Dane techniczne:
Moc:
od 753 do 1762 W
Sposoby podłączenia: Grzejnik podłącza się od dołu poprzez korzystne podłączenie środkowe
(2 x GW 1/2", rozstaw krócców przyłączeniowych 50 mm). Alternatywnie może być dostarczona odpowiednia armatura podłączeniowa. Istnieje możliwość przyspawania mufy przyłączeniowej dla elektrycznej wkładki grzejnej (pierwszy lub ostatni człon).
Wymiary standardowe: wysokość od 1000 do 2000 mm, szerokość 500 lub 600 mm
Kolor: standardowo biały RAL 9016, inne kolory dostępne na zamówienie
Ceny netto: od 2424 do 3483 zł.

Oceń artykuł
4,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Purmo

Polecamy Ci również

Zobacz także