Grzejnik do małego mieszkania

3
Grzejnik do małego mieszkania

grzejnik do małego mieszkaniaWłaściciele małych mieszkań mogą odetchnąć
z ulgą - grzejnik o kształcie kwadratu i ciekawym kolorze sprawi, że przestaniemy myśleć
o konieczności ukrycia go za firanką.

Jakże często martwiliśmy się faktem, iż wizerunek dobrze wyposażonego wnętrza psuje grzejnik, który swoją bielą i nieatrakcyjnym wyglądem przyciąga uwagę gości i domowników? Nawet dysponując niewielkim metrażem zależy nam zwykle na jak najlepszym wystroju pomieszczenia. Każdy z nas marzy, aby swój własny kąt urządzić ze smakiem, nie szpecąc go takimi “dodatkami” jak pospolite grzejniki panelowe czy stare żeliwne
z odchodzącą farbą.
Na szczęście już od kilku lat istnieją na rynku urządzenia ciekawe designersko. Elegancki i dobrze dopasowany grzejnik nie tylko nie psuje efektów prac związanych z wystrojem wnętrza, ale może nawet podkreślić jego charakter. Coraz częściej urządzenia te są oferowane w niestandardowych kolorach, jak na przykład brązowy czy czerwony. Dla wymagających przygotowano nawet grzejniki
z ozdobną ażurową kratką.
grzejnik pokojowyPrezentowane grzejniki to eleganckie urządzenia wykonane z wysokiej jakości stali i dostosowane do nowoczesnych wnętrz, które świetnie sprawdzą się na małych przestrzeniach. Nie musimy się obawiać również tego, że trudno nam będzie znaleźć odpowiedni grzejnik do różnych pomieszczeń - są to kolekcje proponujące nam rozwiązania dla łazienki, holu i salonu, współgrające ze sobą stylistycznie. Znajdziemy grzejniki łazienkowe o nietypowej, a jednak funkcjonalnej konstrukcji opartej na ozdobnym kolektorze z chromowaną listwą. Jako uzupełnienie dostępny jest także elegancki grzejnik do salonu i holu. Grzejnik do salonu zwróci uwagę uwypuklonym kształtem, a wydłużony grzejnik będzie się dobrze komponował z pionowym lustrem lub szafą. 
Współczesny grzejnik to już niekoniecznie biały prostokąt odznaczający się na ścianie. Grzejniki
o oryginalnej formie kwadratu mają proporcjonalne i harmonijne kształty, będą doskonale współgrały z pozostałymi produktami. Nie powinien dziwić nas największy wybór grzejników łazienkowych.

grzejnik w mieszkaniu

Oczekujemy zazwyczaj, że grzejnik znajdujący się w łazience będzie także spełniał funkcje suszarki, zwłaszcza, gdy łazienka jest mała i zależy nam na funkcjonalnych rozwiązaniach. Możemy wybrać nie tylko atrakcyjny kształt i kolor urządzenia, ale także niezwykle ciekawe sposoby łączenia, gdzie rurki łagodnie przechodzą w bryłę kolektora. Chromowane grzejniki świetnie będą pasować do pomieszczenia o surowym i eleganckim wystroju, a ciekawa forma urozmaici wnętrze każdej łazienki. Tradycyjne urządzenie świetnie zastąpi model z nietypową, grubą ramą i trzema podwójnymi rzędami poprzecznych rurek. Dzięki szerokiej gamie dostępnych produktów na rynku z pewnością znajdziemy odpowiedni grzejnik, który ozdobi wnętrze naszego mieszkania.

Oceń artykuł
4,67 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: ENIX

Polecamy Ci również

Zobacz także