Grzejnik dekoracyjny - lustro

Grzejnik dekoracyjny - lustro

W dzisiejszych czasach trudno jest sobie wyobrazić mieszkanie bez mebli i ważnych sprzętów użytkowych takich jak lodówka, kuchenka, pralka czy armatura łazienkowa i kuchenna. Mają one być nie tylko funkcjonalne, ale powinny również ozdabiać poszczególne wnętrza oraz dobrze komponować się z panującym w nich stylem i kolorystyką.

grzejnik dekoracyjny - lustroDo niezbędnych elementów wyposażenia należą grzejniki zapewniające domownikom komfort cieplny. W bogatej ofercie rynkowej możemy znaleźć odpowiednio dobrane do aranżacji naszego domu kaloryfery o pięknych i interesujących kształtach. W gronie takich grzejników jest Libra Audio firmy ENIX – połączenie grzejnika z głośnikiem oraz dekoracyjny grzejnik z oświetleniem Mango Light. Do tej oryginalnej kolekcji dołączył ostatnio grzejnik  Rama LUX, który nie tylko ogrzewa pomieszczenie, ale również pełni funkcję gustownego i praktycznego lustra.
Grzejnik Rama LUX wyróżnia się elegancką, stalową konstrukcją o ciekawej formie przypominającą obraz. Szerokie obramowanie grzejnika tworzy wspaniałą oprawę dla tafli lustra. Ciepło, które wydziela Rama LUX powoduje, iż lustro nie pokrywa się parą, co stanowi jego ogromną zaletę. Grzejnik jest doskonałym elementem użytkowym i dekoracyjnym. Wspaniale sprawdzi się zarówno w łazience, jak i przedpokoju. Standardowo dostępny jest w kolorze graphite strukturalny. Do grzejnika można dobrać lustro – z fazą lub bez fazy. Rama LUX będzie znakomicie prezentować się w pomieszczeniach o wystroju fantazyjnym. Maksymalne ciśnienie robocze grzejnika to 4 bary.

grzejnik do łazienkigrzejnik do przedpokoju

Oceń artykuł
5,00 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Enix

Polecamy Ci również

Zobacz także