Grzałka HOT na wystawie w Łodzi

Grzałka HOT na wystawie w Łodzi

grzałka HOT w kolorze czarnymNiedawno mogliśmy oglądać grzałkę HOT² na wystawie Dobry Wzór 2011 IWP, a już teraz obecna jest w Łodzi na wystawie Must have, jednym z wydarzeń tegorocznego Łódź Design Festival.

Nieodłącznym elementem festiwalowego programu są co roku różne wystawy. Jednym z takich wydarzeń jest wystawa „Must have”. Produkty na niej prezentowane zostały wcześniej wytypowane przez polskich i zagranicznych ekspertów. Brali oni pod uwagę innowacyjność, funkcjonalność, ergonomię, jakość wykonania oraz wygląd projektu. Wystawa ma na celu pokazanie najciekawszych rodzimych projektów, w które warto inwestować. Jak sama nazwa „Must have” wskazuje - trzeba to mieć. Jurorzy dokonując selekcji starają się wskazać to, co jest dobrym polskim designem. Produkt firmy INSTAL PROJEKT znalazł się w gronie 44 produktów, które według jury mogą być przykładem mądrej i świadomej strategii inwestowania w design. Będzie je można oglądać na wystawie w Łodzi do 30 października 2011.
grzałka elektryczna HOT w kolorze białymElektryczna grzałka do grzejnika centralnego ogrzewania HOT² sprawia, że możemy korzystać z grzejnika przez cały rok (nawet poza sezonem grzewczym). Pozwala też wykorzystywać grzejnik łazienkowy jako suszarkę do ręczników czy odzieży.
Grzałka HOT² już drugi raz w tym roku znalazła się wśród najlepiej zaprojektowanych produktów, które mogą się poszczycić oryginalnym polskim designem, rzetelnym wykonaniem, prostą, intuicyjną obsługą, energooszczędnością i korzystną ceną. Wyróżnia ją funkcjonalność i ekonomiczność - w trybie czuwania pobiera jej 80 razy mniej niż inne dostępne na rynku produkty. Jest to zasługa zaawansowanego układu sterującego, pozwalającego na obniżenie poboru energii do minimum.

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Instal-Projekt

Polecamy Ci również

Zobacz także