Gaz ze zbiornika

Gaz ze zbiornika

Właściciele Zajazdu „Góralska Chata” wyznają zasadę, iż aby zajazd był zawsze pełen zadowolonych gości, musi zawsze funkcjonować bez zarzutu, a więc opierać się na sprawdzonych pracownikach i niezawodnych, ekonomicznych rozwiązaniach. Dlatego też do ogrzewania wykorzystywana jest instalacja zbiornikowa na gaz płynny firmy Novatek.

Gaz ze zbiornika zasila wszystkie urządzenia w kuchni, takie jak: piec konwekcyjny, taboret gastronomiczny, grill itp.„Góralska Chata” to urokliwy zajazd w Rogowie, na trasie Kraków-Sandomierz, miejsce często odwiedzane przez podróżujących. Zajazd jest nowo powstałym obiektem przy stacji paliw, zapewniającym również ofertę noclegową. Działa od września 2010 roku i wtedy też została w nim uruchomiona instalacja zbiornikowa na gaz płynny firmy Novatek, bazująca na naziemnym zbiorniku o pojemności 2700 litrów. Gaz ze zbiornika zasila wszystkie urządzenia w kuchni, takie jak: piec konwekcyjny, taboret gastronomiczny, grill itp. Urządzenia te muszą działać bez zarzutu, bowiem każdego dnia jest mnóstwo gości, a dodatkowo organizowane są przyjęcia okolicznościowe. Dzięki nowoczesnej i komfortowej instalacji na gaz płynny firmy Novatek zapewniona jest pełna niezawodność i ciągłość pracy, dzięki czemu właściciele zajazdu mogą zaspokoić wszystkie potrzebyzbiornik na gaz płynny kulinarne nawet najbardziej wymagających gości. Ponadto jest to rozwiązanie bardzo praktyczne i przede wszystkim ekologiczne, ponieważ LPG jest jednym z najczystszych źródeł energii. Spala się bezzapachowo, a produktami spalania całkowitego LPG jest dwutlenek węgla i woda. Poziom emisji szkodliwych substancji jest najniższy z tradycyjnych paliw. Ważnym czynnikiem wpływającym na zadowolenie właścicieli „Góralskiej Chaty” są również względy ekonomiczne, bowiem kupując gaz bezpośrednio od producenta, jakim jest firma Novatek, dbają o konkurencyjność swojego biznesu, a nie ma przecież nic bardziej cennego niż klient zadowolony z doskonałego posiłku, w dobrej cenie.

Oferowany przez Novatek LPG powstaje w wyniku naturalnych procesów, dzięki czemu jest wyjątkowo czysty, ma unikalne, bardzo stabilne parametry jakości oraz bardzo wysoką wartość opałową, co oznacza, że dostarcza więcej energii z kilograma niż większość konkurencyjnych paliw, a to przekłada się na duże oszczędności.

gaz płynnyzbiorniki na gaz płynny

Własne złoże czyni firmę Novatek niezależną od importerów gazu w Polsce, zapewniając właścicielom zajazdu stabilność dostaw gazu o najwyższej jakości przez cały rok. Gaz jest bezpośrednio dostarczany do Polski transportem kolejowym przy wykorzystaniu ponad 3000 własnych wagonów dedykowanych tylko do transportu LPG Novatek. Odpowiednia infrastruktura magazynowa i logistyczna, jaką dysponuje producent gazu, daje właścicielom pewność, iż zamawiając gaz telefonicznie otrzymają go zawsze i na czas, zapewniając niezakłócone funkcjonowanie zajazdu. I co ważne, dystrybucja i magazynowanie odbywa się w obiegu zamkniętym, co jest gwarancją oryginalnego pochodzenia wysokiej jakości gazu, dzięki któremu urządzenia w kuchni zajazdu funkcjonują bez zarzutu. Dla właścicieli zajazdu ważne jest również to, że firma Novatek sprawuje bieżący nadzór nad zbiornikiem, co w praktyce oznacza bezpłatną gotowość serwisanta 24 h/dobę (telefon alarmowy) i wszelkie porady telefoniczne. Ponadto specjaliści Novatek dbają o przeglądy okresowe instalacji, które są jednocześnie regulowane wymogami prawa. To daje właścicielom zajazdu komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Oceń artykuł
3,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Novatek

Polecamy Ci również

Zobacz także