Fuji Electric odświeża wizerunek

Fuji Electric odświeża wizerunek

Zainteresowanym kupnem urządzeń do klimatyzacji firma Fuji Electric poleca swój nowy, odświeżony serwis internetowy www.fujielectric.eu. Odznacza się on przede wszystkim przejrzystym układem stron i bogatą zawartością merytoryczną.

Fuji Electronic

Na stronach prezentowane są najnowsze rozwiązania klimatyzacji wspomnianej marki. Producent kładzie nacisk na wykorzystanie w swoich rozwiązaniach nowoczesnych technologii, umożliwiających wydajną pracę i oszczędną eksploatację,  nie zapominając jednocześnie o atrakcyjnym wzornictwie urządzeń, a także dbałości o środowisko naturalne.

Poruszanie się po nowej stronie Fuji Electric jest łatwiejsze, dzięki intuicyjnemu systemowi nawigacji i poręcznej wyszukiwarce. Oprócz informacji na temat prezentowanych klimatyzatorów Fuji Electric,  można tam znaleźć także listę dystrybutorów tych urządzeń z terenu całej Polski, możliwy jest również do pobrania w wersji elektronicznej aktualny katalog produktów. Firma zadbała też o podstawowe informacje na temat klimatyzacji i poradnik ułatwiający dobór właściwego klimatyzatora. Atutem nowej strony internetowej jest też możliwość skorzystania z formularza (Formularz doboru), który po przesłaniu z poziomu strony trafia do specjalisty z firmy, pomagającego w wyborze właściwego rozwiązania.
Uzupełnieniem jest prezentacja akcesoriów wykorzystywanych przy montażu jednostek klimatyzatorów oraz środków czyszczących Frionett, stosowanych podczas ich serwisowania.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Fuji Electric

Polecamy Ci również

Zobacz także