Dotacje do pomp ciepła - edycja 2019

0
Dotacje do pomp ciepła - edycja 2019
Dofinansowanie powietrznych i gruntowych pomp ciepła funkcjonują niezależnie od innych form pomocy, np. programu Czyste Powietrze.

Od początku marca do końca maja można się ubiegać o dotację do pompy ciepła.

01 marca 2019r. ruszyła nowa edycja Szwedzkiej Dotacji do pomp ciepła NIBE, finansowanej przez NIBE AB oraz jej polską spółkę NIBE-BIAWAR. O dotację można się ubiegać od 01 marca do 31 maja 2019 r.

Wsparcie obejmie 150 sztuk powietrznych pomp ciepła oraz 150 sztuk gruntowych pomp ciepła NIBE. Każdy kto chce ekologicznie ogrzać swój dom może ubiegać się o dofinansowanie o wysokości do 5 000 zł na pompę ciepła NIBE, do 6 000 zł do pompy ciepła wraz z rekuperatorem NIBE ERS lub GV-HR, do 9 000 zł na pompę ciepła z zestawem fotowoltaicznym NIBE PV, a łącznie nawet do 10 000 zł dla pompy ciepła z rekuperatorem i zestawem fotowoltaicznym NIBE PV.

Szwedzką Dotację można łączyć z innymi formami pomocy publicznej, np. rządowym programem Czyste Powietrze. Aby uzyskać dotację należy zarejestrować się na stronie www.szwedzkadotacja.pl. Im szybsza decyzja, tym większa szansa na uzyskanie wsparcia i montaż ekologicznego i ekonomicznego systemu grzewczego NIBE.

Więcej informacji na: www.szwedzkadotacja.pl oraz www.nibe.pl

Oceń artykuł
3,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

,

Polecamy Ci również

Zobacz także