DOM 2010

DOM 2010

XVII Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM odbyły się 09-11 IV br.

Materiały budowlane, okna, drzwi, dachy, meble i wiele, wiele innych - to wszystko było można zobaczyć podczas XVII Ogólnopolskich Targów Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM. W tym roku udział w targach wzięło blisko 300 wystawców.
Targi DOM są jednymi z największych w tej branży w południowo-wschodniej Polsce. To pełna oferta nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych, wykończeniowych, instalacyjnych oraz szeroka gama elementów wyposażenia, a także wystroju wnętrz.

DOM 2010 - zdjęcie 1DOM 2010 - zdjęcie 2

Podczas wystawy zaprezentowano nie tylko szeroki zakres usług budowlanych, ale także wszystko to, co wiąże się z budową domów – oferty kredytowe, usługi najlepszych projektantów czy tak zwana wykończeniówka. Podczas targów DOM prezentowali się producenci mebli, podłóg, zasłon, firan, dywanów, wanien SPA, tapet, farb czy materiałów dekoracyjnych. Od kilku już lat można w Kielcach oglądać zaprojektowane i w pełni urządzone kuchnie oraz łazienki, a w punktach doradczych architekci służą fachową pomocą. Przedstawiane są też najnowsze trendy i technologie w urządzaniu kuchni i łazienek. Można także było skorzystać z bezpłatnych porad architektonicznych, instalacyjnych i elektrycznych. Dlatego też adresatami targów DOM nie są tylko producenci i wystawcy, którzy chcą zapoznać się z ofertą potencjalnych partnerów lub konkurencji, ale także, a może przede wszystkim zwiedzający, dla których wystawa stanowi doskonałe źródło informacji i inspiracji.

opracowanie: Redakcja
źródło: Targi Kielce
data publikacji: 13.04.2010
Oceń artykuł
4,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Targi Kielce

Polecamy Ci również

Zobacz także