Detektor przewodów PDO 6

wykrywanie przewodówWykrywa metale i przewody elektryczne pod napięciem – nowy detektor PDO 6 firmy Bosch.

Narzędzie wykrywa metale oraz przewody elektryczne pod napięciem. Ułatwia zatem wszelkie prace remontowe – od instalacji oświetlenia, aż po zabudowę kuchni.

Detektor znajduje w ścianach i stropach żelazne rury, pręty i elementy zbrojeniowe głębokości do 6 cm. Urządzenie wykrywa metale nieżelazne, tj. miedź (na głębokości do 5 cm) i przewody elektryczne pod napięciem (na głębokości do 3 cm).

Detektor PDO 6 wyposażony jest w funkcję automatycznej kalibracji, dlatego jego obsługa jest bardzo prosta. Wystarczy tylko włączyć urządzenie i od razu można przystąpić do pracy. Pozwala to wykluczyć błędy wynikające z nieprawidłowego skalibrowania urządzenia.

detektor przewodówW przypadku wykrycia przez detektor metalu lub przewodów elektrycznych, rozbrzmiewa sygnał, a pierścień diodowy zmienia kolor z zielonego na czerwony. Rezultat detekcji jest dodatkowo widoczny na dużym wyświetlaczu. Przez otwór w pierścieniu diodowym użytkownik może zaznaczyć zarys lub środek wykrytego obiektu.

Dzięki kompaktowym wymiarom (140 x 85 x 35 mm) detektor PDO 6 zmieści się w kieszeni marynarki lub spodni. Użytkownik może go mieć zawsze przy sobie, kiedy planuje prace remontowe lub przygotowuje montaż oświetlenia.

Ergonomiczny kształt i miękka okładzina Softgrip gwarantują komfortową obsługę. Do zasilania urządzenia wystarczy jedna bateria 9 V.

Sugerowana cena detaliczna brutto – 219 zł.

 

Oceń artykuł
4,20 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Bosch

Polecamy Ci również

Zobacz także