Dekoracyjny grzejnik

Dekoracyjny grzejnik

Projektując grzejnik Tetra firma Jaga wykorzystała uniwersalną zasadę oszczędności formy. Co jeszcze wyróżnia grzejnik? Perfekcyjne wykończenie, ciekawe kolory i duża moc.

Grzejnik zbudowany jest z prostych, kwadratowych profili. Mimo minimalistycznej formy jest bardzo dekoracyjny, a to za sprawą delikatnie skrzącego się srebrem wykończenia powierzchni. I choć błyszczące drobinki są maleńkie i zaaplikowane z umiarem, niewątpliwie dodają grzejnikowi uroku. Nowością jest też przygotowany specjalnie dla tego modelu grzejnika kolor o nazwie pearl brown – piękny głęboki brąz z satynowym połyskiem.

Grzejnik dekoracyjny Grzejnik dekoracyjny

Grzejnik dostępny jest w dwóch wysokościach: 180 i 200 cm oraz w pięciu szerokościach: 33, 41, 50, 58 i 67 cm. Minimalistyczny styl pozwala wkomponować go w różne przestrzenie domu, stąd sugerowane przez producenta zastosowania to hol, salon, ale też kuchnia i łazienka. Do użycia
w dwóch ostatnich pomieszczeniach przystosowują grzejnik akcesoria, takie jak wieszaki na ręczniki oraz ażurowe półeczki wykonane ze stali nierdzewnej.

Z użytkowego punktu widzenia ważne jest też to, że elegancka, prosta forma grzejnika skrywa mocną maszynę grzewczą. I tak, moc najmniejszego modelu w ofercie o wymiarach 180 x 33 cm wynosi 984 W, a największego (200 x 67 cm) – 2240 W.

Dodatkowo warto zwrócić uwagę na wykończenie. Dodatkowe dwa profile boczne, zamocowane
z obu stron grzejnika, sprawiają, że przylega on do ściany, a wszelkie szczegóły instalacyjne
i zawieszenia są skrzętnie ukryte. Dla użytkownika widoczny pozostaje jedynie atrakcyjny grzejnik, który dopełnia gustowna, chromowana głowica termostatyczna zamontowana w dolnej części.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Jaga

Polecamy Ci również

Zobacz także