Certyfikat Solidna Firma dla Nice

Certyfikat Solidna Firma dla Nice

Dnia 14 lutego br. w Warszawie odbył się Finał Regionalny Programu Solidna Firma 2007. W czasie gali wręczone zostały certyfikaty Solidna Firma 2007 laureatom z województwa mazowieckiego.

certyfikat Solidna Firma

Program Solidna Firma wspiera i promuje uczciwe firmy, zarazem poddając je weryfikacji i tworząc bazę godnych zaufania przedsiębiorstw. W dotychczasowych edycjach wręczono w sumie ponad 1300 certyfikatów. Laureatami zostają zarówno firmy małe, jak i duże, działające na całym świecie oraz funkcjonujące wyłącznie w jednym regionie. Jest to dowód na to, że solidność nie zależy od wielkości firmy ani od rodzaju prowadzonej działalności.

Nice Polska już po raz czwarty jest laureatem tego prestiżowego programu, zaś w ubiegłym roku została uhonorowana specjalnym Srebrnym Certyfikatem Solidna Firma.

Przyznanie Certyfikatu Solidna Firma po raz kolejny potwierdza, że funkcjonowanie Nice Polska odbywa się w oparciu o zasady etyki, rzetelności i uczciwości i zapewnia partnerom handlowym wiarygodność firmy jako rzetelnego płatnika. Wyróżnienie to, wraz z innymi przyznawanymi firmie nagrodami i certyfikatami, jest dowodem na dynamiczny rozwój firmy, a jednocześnie gwarancją ciągłego doskonalenia swoich usług – przyznaje Dyrektor Zarządzający Nice Polska Sp.z o.o. Adam Krużyński.

Oceń artykuł
4,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Nice

Polecamy Ci również

Zobacz także