Centrum Szkoleniowe - urządzenia grzewcze i wentylacyjne

W czerwcu bieżącego roku w Zespole Szkół Budowlanych  przy ul. Grabiszyńskiej 236 we Wrocławiu otwarto pierwsze w Polsce Centrum Szkoleniowe firmy Wolf. Daje ono możliwość zapoznania się z ofertą firmy, także od strony praktycznej. Oczywiście można wziąć udział w szkoleniu.

W Centrum Szkoleniowym można wziąć udział w dwudniowym szkoleniu, poświęconym urządzeniom firmy Wolf. Szkolenia dotyczą zarówno urządzeń grzewczych, jak i wentylacyjnych. Podczas szkolenia uczestnicy poznają produkty od strony teoretycznej oraz ich w praktyce. Można też porównywać parametry pracy różnych rodzajów urządzeń: sprawność (jest to interesujące np. w przypadku kotłów tradycyjnych i kondensacyjnych), poziom hałasu itp. Końcowym elementem zajęć jest dyskusja i odpowiedzi na pytania uczestników. Szkolenia adresowane są do instalatorów, serwisantów, projektantów oraz handlowców, zaś prowadzone są przez Jacka Parysa: kierownika serwisu firmy.

budowa kotłakocioł grzewczy - szkolenie

Miejsce
Zespół Szkół Budowlanych
ul. Grabiszyńska 236 Wrocław

Zgłoszenia i informacje

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje komplet materiałów dydaktycznych oraz certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia. Wszelkie informacje można znaleźć na stronie wolf-polska.pl lub uzyskać pod numerem telefonu (022) 516 20 60.

szkolenie dla instalatorówzajęcia w Centrum Szkoleniowym

Oceń artykuł
3,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Ewa Kulesza

Źródło: Wolf Polska

Polecamy Ci również

Zobacz także