BudShow - tradycja i nowoczesność

Jedną z atrakcji Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA 2008 (22-25 stycznia, Poznań) był BudShow organizowany wspólnie z agencją komunikacji marketingowej Ardo-Studio. Czwarta już edycja tego projektu – domu pokazowego, odbyła się pod hasłem „Tradycja i Nowoczesność”.

BudShow - tradycja i nowoczesność - zdjęcie 1

Odwiedzający targi BUDMA, w pawilonie 3A Targów Poznańskich, mieli możliwość przyjrzeć się z bliska detalom wykonawczym oraz rozwiązaniom estetycznym modelowego domu jednorodzinnego budowanego (według projektu biura MTM Styl) z materiałów dostarczonych przez liderów rynku budowlanego.

Widowiskowa forma prezentacji BudShow cieszyła się uznaniem osób zainteresowanych poprawnym wykonaniem prac budowlanych oraz właściwym doborem technologii podczas budowy domu jednorodzinnego.Wyjątkową atrakcją przestrzeni pokazowej była możliwość zaobserwowania, jak przy zastosowaniu różnych materiałów wykończenia elewacji zmienia się wizualny odbiór bryły budynku. Dom modelowy powstał w oparciu o dwa projekty: Magnolia 1 i Magnolia 2, łączące w sobie estetykę tradycyjnego domu polskiego z nowoczesną, minimalistyczną formą.

BudShow - tradycja i nowoczesność - zdjęcie 2BudShow - tradycja i nowoczesność - zdjęcie 3

Dom modelowy został zaprezentowany w dwóch etapach: DOM W BUDOWIE – pokaz prawidłowego zastosowania materiałów budowlanych uzupełniony o prezentacje produktów oraz DOM WYKOŃCZONY - pokazujący techniczne i estetyczne rozwiązania zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku.

opracowanie: Redakcja
źródło: MTP
data publikacji: 29.01.2008
Oceń artykuł
4,50 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: MTP

Polecamy Ci również

Zobacz także