Bricscad - V9

Bricscad - V9

Od pierwszego października jest już w sprzedaży najnowsza wersja oprogramowania Bricscad – Bricscad V9 PL, będącego alternatywną platformą DWG CAD. Bricscad odczytuje i zapisuje we własnym formacie DWG, kompatybilnym z AutoCAD®2009.

Bricscad V9 zawiera szereg udogodnień i nowych cech wpływających na podniesienie szybkości i komfortu pracy użytkownika, m.in. operacja odświeżania rysunku jest 3-krotnie szybsza w porównaniu do wersji poprzednich.

Cechy charakterystyczne dla najnowszej wersji to przede wszystkim powiązanie wymiarów z obiektami, edycja tekstu wielowierszowego bezpośrednio na rzutni, nowe narzędzia szybkiego wyboru), funkcja ukrywania obiektów (Wipeout) i wiele innych.

Jest to kolejna duża wersja programu, który w Polsce ma już ok. 11 tys. użytkowników. W ciągu roku ukazują się również mniejsze aktualizacje, udostępnianie odbiorcom oprogramowania bezpłatnie. Użytkownicy poprzednich wersji programu Bricscad do końca października mogą skorzystać z promocyjnej oferty zakupu upgradu do V9. Darmowa 30-dniowa wersja programu jest pobrania ze strony.

Bricscad - V9 - zdjęcie 1

 

*artykuł sponsorowany
Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Bricsys Polska

Polecamy Ci również

Zobacz także