Brama w rozmiarze XXL

Brama segmentowa LPU 40 XXL przeznaczona jest do garaży na kilka samochodów. Skonstruowany specjalnie do użytku w połączeniu z tą bramą napęd umożliwia jej komfortową obsługę za pomocą pilota.

brama garażowaBramy Hörmanna mają szerokość do 6,5 m i wysokość nawet 2,2 m. Tak  imponujące wymiary idą w parze z wszystkimi estetycznymi walorami, jakie mają mniejsze bramy. Do wyboru pozostaje 15 kolorów preferowanych i ponad 200 kolorów z palety RAL. Brama z przetłoczeniami L jest ponadto dostępna z nową powierzchnią Micrograin, której delikatne, profilowane linie idealnie podkreślają jej charakter. Segmenty bramy z przetłoczeniami M są oferowane  z  dowolnym wykończeniem  powierzchni Decograin: Golden Oak, Dark Oak, Rosewood, Light Oak i Night Oak. Ten typ bramy łączy zalety naturalnego wyglądu drewna z wytrzymałością i trwałością stali. Bramy dostępne są też w szlachetnej powłoce Decograin Titan Metalic w kolorze antracytowym, doskonale pasującym do nowoczesnej architektury. Wszystkie bramy z powłoką Decograin są łatwe w pielęgnacji, odporne na działanie promieni UV, długo zachowują estetyczny wygląd.
Dopasowany do ciężaru bramy napęd SupraMatic HD pozwala na pełne wykorzystanie wszystkich zalet automatycznej bramy segmentowej. Daje też poczucie bezpieczeństwa i chroni przed włamaniem. Mechaniczne zabezpieczenie zapobiega podważeniu bramy. Oferowane przez firmę zabezpieczenie przed podważeniem działa mechanicznie, a więc uniemożliwia jej podważenie również w razie braku prądu, wyłączenia głównego bezpiecznika lub np. podczas wyjazdu na urlop.

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Hörmann

Polecamy Ci również

Zobacz także