Bezpieczny siłownik do bram

siłownik do bramyMa moc i siłę, pokona niejedną przeszkodę na drodze, wpuści i wypuści, kiedy tylko zechcemy, a w dodatku ładnie wygląda i pasuje do każdej bramy.

Siłownik Sprint – nowość w firmie Faac – może współpracować z bramami przesuwnymi o wadze nawet do 400 kg. Produkowany jest w ciekawym, opływowym kształcie – taka stylistyka sprawia, że pasuje on do każdego rodzaju bramy przesuwnej, kutej czy drewnianej.
Napęd Sprint jest bezpieczny. Chroni posesję przed niezapowiedzianymi i niechcianymi gośćmi, gdyż działa na wyłączne polecenie pilota właściciela. Do wyboru są trzy piloty: 2-, 3- i 4-kanałowy. Siłownik wyposażono w moduł przeciwzgnieceniowy, który momentalnie zatrzymuje bramę, kiedy na drodze zamknięcia pojawi się przeszkoda. Dla pełnego bezpieczeństwa użytkownika automatycznej  bramy, istnieje możliwość podłączenia napędu do akcesoriów producenta, takich jak: fotokomórki oraz lampy sygnalizacyjne.

Nowy napęd wyposażono również w dwa tryby logicznej pracy: „krok po kroku”, kiedy właściciel po przejeździe zamyka bramę pilotem oraz „pracy automatycznej”, która polega na zamknięciu się bramy po krótkiej pauzie. Przydatna może okazać się także funkcja częściowego otwarcia bramy czyli tzw. furtka. Sprint działa bezawaryjnie w każdych warunkach pogodowych.

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Faac

Polecamy Ci również

Zobacz także