Bateria umywalkowa z perlatorem

Sposobów na pomnażanie kapitału jest wiele: lokaty bankowe, zakup papierów wartościowych, inwestowanie w nieruchomości. Jednak warto zadbać o stan własnych finansów, decydując się na pomysłowe rozwiązania techniczne, nawet podczas najdrobniejszych codziennych czynności. Jednym z nich jest oszczędny s-pointer.

bateria umywalkowa z perlatoremKludi s-pointer jest nowoczesnym perlatorem zainstalowanym bezpośrednio przy wylewce baterii. To prawie niewidoczne dla oczu urządzenie napowietrza strumień wody, ograniczając jej zużycie nawet o 15%. Perlator pozwala więc na zaoszczędzenie od kilku do kilkunastu metrów sześciennych wody w skali rocznej. Bez jakiegokolwiek wpływu na jakość mycia.

S-pointer stosowany w bateriach umywalkowych jest standardowym perlatorem o klasie przepływu A (do 15 l/min). Składa się z trzech elementów: metalowego pierścienia z mosiężnym gwintem, elementu wewnętrznego wykonanego z tworzywa i gumowej uszczelki.

perlatorW przeciwieństwie do tradycyjnych perlatorów, Kludi s-pointer jest łatwiejszy w utrzymaniu. Opatentowany system kaskadowy napowietrzający wodę pozbawiony jest zbędnych sitek, które są miejscem gromadzenia się kamienia. Dlatego też można zrezygnować z drogich środków czyszczących i zapomnieć o dotychczasowych kłopotach z osadem ograniczającym lub zatykającym wypływ wody z wylewki. Ewentualne osady wystarczy wytrzeć palcem i problem znika.
Dodatkową zaletą s-pointera jest możliwość regulacji kąta padania wody. Dzięki tej funkcji możemy zapomnieć o zachlapanych ubraniach i podłodze. Niezależnie od wielkości i kształtu naszej umywalki, strumień wody wypływającej z baterii można skierować dokładnie tam, gdzie się chce.

Korzystanie z baterii wyposażonych w perlator s-pointer wiąże się niewątpliwie z pewnymi nakładami finansowymi w fazie zakupu. Jednak ich użytkowanie dość szybko bilansuje poniesione koszty, pozwalając w niedługim czasie zaoszczędzić niemałą sumę pieniędzy.

Oceń artykuł
3,75 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Kludi

Polecamy Ci również

Zobacz także