Bateria kuchenna z wylewką

No tak – o tym nie pomyśleliśmy przy zakupie baterii. I znowu mycie naczyń większych rozmiarów jest kłopotliwe, bo wlewka baterii jest zbyt krótka, by swobodnie korzystać ze strumienia wody. Ale jest na to rada – bateria Kludi Steel.

bateria kuchenna z wylewkąOd pozostałych różni się tym, że jest wysoka, ma łagodną, gładką linię. Jest wygodna i praktyczna w użyciu. Koniec jej wylewki sięga 28 cm, wychylając się "wprzód" na odległość 24 cm. Jej konstrukcja umożliwia swobodne mycie naczyń nawet dużych rozmiarów typu garnki. Wykonana jest ze stali szlachetnej, co gwarantuje jej odporność na wysoką temperaturę i wszelkie uszkodzenia typu ścieranie i uderzenia, a utrzymanie jej w czystości nie jest kłopotliwe.

Podstawowym produktem szlachetnej serii, jest jednouchwytowy model baterii – Kludi Steel 100. Innym wariantem jest model Steel 101 z wyciąganą wylewką. Powierzchnia baterii ma do wyboru, strukturę powierzchni polerowaną – błyszczącą lub matową. Dostępne 100, 101, 200, 300. Baterie "200 i 300" szczególnie polecane są kucharzom - hobbystom. Wariant 200 dodatkowo wyposażono w wyciąganą wylewkę umieszczoną w sprężynie ze stali szlachetnej. Wylewkę można obracać o 360°, co jest istotną zaletą w zabudowach wyspowych. Wersja 300 jest zarezerwowana dla wolno stojących bloków kuchennych. Posiada także wyciąganą wylewkę poprowadzoną wewnątrz sprężyny. Budowa baterii umożliwia zmianę rodzaju strumienia wody. Na przykład patelnię wypłuczemy strumieniem natryskowym, również nim opłuczemy zlew, natomiast strumień jednolity idealnie nadaje się do napełnienia garnka stojącego na piecu.

Oceń artykuł
4,25 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Kludi

Polecamy Ci również

Zobacz także