Bateria kuchenna Bingo

bateria z wygodnym przyłączemProstota formy łącząca się z ambitną stylistyką. Smukła elegancja linii korespondująca z funkcjonalnością armatury. Gotowość do podjęcia najtrudniejszych kuchennych wyzwań – to właśnie łączy w sobie Bingo! Zestawienie równie trafne jak wygrany los na loterii.

Wybór baterii Bingo można porównać ze zwycięstwem odniesionym w tej popularnej grze hazardowej. Dzięki wielości rozwiązań, sami możemy podjąć decyzję, która z nagród jest dla nas najatrakcyjniejsza. W szerokiej puli znajdziemy modele z wysoką obrotową wylewką, baterie przeznaczone do bezciśnieniowych urządzeń grzewczych, wersje z przyłączem Multi, złączem Bajonett oraz kombinacją obu tych wariantów, tzw. Multi-Bajonett.

bateria kuchennaPrzyłącze Multi gwarantuje wygodne i bezpieczne podłączenie zmywarki lub pralki do baterii kuchennej. Złącze bagnetowe Bajonett pozwala na montaż podokienny – dzięki niemu możemy zainstalować baterię w bezpośredniej bliskości okna. Aby je otworzyć, wystarczy jeden ruch ręką: wyciągniętą z cokołu baterię można po prostu odłożyć na bok. Wysokość cokołu po wyciągnięciu baterii wynosi tylko 25 mm.

Chromowana powierzchnia Bingo, niczym jej hazardowa imienniczka, jest ponadczasowa zarówno pod względem stylistyki, jak i obsługi. Niekonwencjonalne boczne uchwyty Impuls idealnie komponują się z pionowym cokołem. Obrotowa wylewka zapewnia dużą swobodę ruchów i mnóstwo przestrzeni podczas zwykłych prac kuchennych, co usprawnia wykonywanie wielu czynności, jak np. napełnienie wodą dużego naczynia.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Kludi

Polecamy Ci również

Zobacz także