Barwy światła

Dowiedzione jest, że światło i jego barwy oddziałują na nasze samopoczucie, a także zdrowie. Wpływ ma zarówno natężenie światła, jak i poszczególne kolory, które wpływają na nas zarówno tonizująco, jak i pobudzająco. Wyobraźmy sobie lampę, która zmienia barwy światła dostosowując je do naszego nastroju.

nowoczesne oświetlenie

LivingColors firmy Philips to swego rodzaju kreator kolorów, który pozwala na zmianę otoczenia dzięki grze barw. To urządzenie może stworzyć praktycznie dowolną świetlną iluminację, a co za tym idzie – także klimat wnętrza. Za jednym dotknięciem może przenieść w świat koloru, poprawić atmosferę i rozświetlić wnętrze domu pozytywną barwą zieleni czy słonecznej żółci.

Lampa stanowi eleganckie połączenie wzorniczego kunsztu, najnowocześniejszej technologii i prostoty działania. Jest bezpieczna w użytkowaniu, bo zawiera cztery nowoczesne diody oparte na technologii LED pozwalające uzyskać aż 16 milionów kombinacji kolorystycznych. Charakteryzuje je niezwykle wysoka efektywność oraz energooszczędność. Całkowity pobór prądu lampy wynosi jedynie 15 wat. Projekcja światła rzucanego na ściany pokoju stwarza niepowtarzalną atmosferę i dekoruje wnętrze niezwykłą feerią barw.lampa zmieniająca kolor światła Możemy ją dowolnie modyfikować dzięki niewielkiemu, intuicyjnemu pilotowi zdalnego sterowania. Pilot wyposażony jest w dotykowe kółko kolorów, po którym delikatnie przesuwamy palec, trafiając w odpowiednią dla siebie barwę. System LivingColors można również zaprogramować, aby automatycznie zmieniał kolory w ustalonych odstępach czasu. Lampy można także zestawić w większy system składający się z kilku urządzeń sterowanych za pomocą jednego pilota. Zgrabna i estetyczna obudowa lampki dostępna w klasycznym czarnym kolorze, a także w wersji przezroczystej i kwiatowej, dopasuje się do każdego rodzaju wnętrza.

Sugerowane ceny: 
LivingColors duży transparentny: 522 zł
LivingColors duży czarny: 592 zł
LivingColors mały czarny i biały: 382 zł
LivingColors mały szary i złoty: 417 zł

Oceń artykuł
4,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Philips

Polecamy Ci również

Zobacz także