Bardzo cichy wentylator

Na rynku pojawił się wentylator z wytłumieniem akustycznym  - nowość firmy Aereco. Cichy wentylator zapewnienia komfortową wentylację całego mieszkania.

wentylator

Wentylator V4A zaprojektowany został do usuwania powietrza z kuchni, łazienki, WC czy innych pomieszczeń pomocniczych. Ma możliwość podłączenia do 4 kratek wyciągowych jednocześnie. Przeznaczony jest do montażu zarówno w mieszkaniach, jak i w budynkach jednorodzinnych. Jego wydajność wynosi 160 m³/h.

Łatwy montaż
Niewielka waga i rozmiary sprawiają, iż wentylator V4A może być zamontowany w szafie lub w przestrzeni sufitu podwieszanego. Pozwala na to również cicha praca, gdyż jego konstrukcja zapewnia dobry komfort akustyczny. Taka lokalizacja ułatwia konserwację - raz w roku należy oczyścić wirnik. Obudowę demontuje się bez konieczności użycia specjalnych narzędzi.

Cechy wentylatora V4Acichy wentylator

  • niskie zużycie energii - silnik komutatorowy;
  • stałe ciśnienie - specjalnie przystosowany do pracy z kratkami higrosterowanymi;
  • wydajny silnik - praca silnika nadzorowana jest przez kartę elektroniczną, która kontroluje prędkość.

Parametry pracy silnika zostały dobrane w taki sposób, by utrzymywać stałe podciśnienie 100 Pa oraz proporcjonalny przepływ powietrza dla kratek higrosterowanych. Dzięki temu zużycie energii, a także wytwarzany hałas są minimalne.

Oceń artykuł
4,00 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Aereco

Polecamy Ci również

Zobacz także