Automatyczne i wygodne bramy

Grudzień, styczeń i luty to trzy najzimniejsze miesiące w roku. Przy takiej pogodzie i tak dużych różnicach temperatur łatwo o przeziębienie. Czas zadbać o własną wygodę.

Kto z nas nie zna takiej sytuacji: śnieg, temperatura poniżej 0°C a my musimy otworzyć bramę i wysiąść z samochodu. Czas zadbać o swoją wygodę. Na rynku są bramy garażowe i rolety wzbogacone automatyką.

Automatyka ułatwia życie
Wypełnienie bramy pianką poliuretanową oraz montowany wokół płaszczyzny bramy system trwałych uszczelnień chronią garaż przed nadmierną utratą ciepła, dzięki temu przebywanie w garażu nie naraża Cię na przemarznięcie. Jest jeszcze jeden plus tego rozwiązania - Twoje rachunki za ogrzewanie mogą być niższe! Komfort obsługi bram zapewniają wysokiej klasy rozwiąciepła brama garażowazania konstrukcyjne, wysokiej jakości materiały oraz bezawaryjne wyposażenie. Ogromną zaletą bram segmentowych jest to, że montuje się ją bezpośrednio za otworem. Brama otwiera się pionowo w górę, a po otwarciu znajduje się tuż pod sufitem, równolegle do podłoża. Możesz więc zaparkować auto bezpośrednio przed garażem i jednocześnie bez problemu otwierać lub zamykać bramę.

Zastosowanie automatyki takiej jak np. w przypadku Nice, daje pewność niezawodnej elektroniki, mocnych siłowników oraz inteligentnego sterowania. Dzięki temu rozwiązaniu za pomocą jednego przycisku pilota łatwo i bezpiecznie otworzysz bramę bez konieczności wysiadania z samochodu. Tym prostym sposobem Twoje życie stanie się łatwiejszym.

pilot do bramyOdpowiedni pilot zapewnia wygodę
Na rynku występuje wiele rodzajów pilotów do bram. Przykładem jest pilot dwukanałowy. Oferuje on nowoczesny i bezpieczny sposób przesyłania zakodowanej informacji z nadajnika do odbiornika (kod dynamicznie zmienny). Jest to idealne rozwiązanie nie tylko dla kierowców. Oprócz możliwości zamocowania go wewnątrz samochodu za pomocą specjalnego uchwytu, możemy przypiąć go również do breloka z kluczami lub po prostu wsunąć do kieszeni. Umieszczenie go na desce rozdzielczej samochodu, w dostępnym dla kierowcy miejscu ułatwia szybki do niego dostęp oraz łatwe otwarcie bramy. Za pomocą jednego przycisku możesz otwierać i zamykać bramę, nie wysiadając z samochodu. Teraz możesz podziwiać i doceniać uroki zimy zza szyby ciepłego auta.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Krispol, Nice

Polecamy Ci również

Zobacz także