Akcja "Ciepło jest ulotne..."

Rozpoczęła się druga edycja ogólnopolskiej akcji "Ciepło jest ulotne...Wspólnie o bezpieczeństwie". Inaugurujące ją seminarium branżowe w Krakowie zgromadziło kilkudziesięciu producentów kominów stalowych i ceramicznych oraz kominiarzy.

Ciepło jest ulotne

Wydarzenie miało na celu integrację środowiska branży kominowej i sondaż opinii jego reprezentantów na kluczowe kwestie związane z bezpieczną eksploatacją instalacji spalinowych.

Spotkanie umożliwiło merytoryczną dyskusję i przedsięwzięcie wspólnych, wspierających akcję "Ciepło jest ulotne..." projektów doradczych, konferencyjnych i badawczych (tu m.in. ogólnopolski monitoring zaczadzeń).

Seminarium Komin 2007. Ciepło jest ulotne… odbyło się 28 września br. w krakowskiej Willi Decjusza. Udział w spotkaniu wzięły obok przedstawicieli organizatora (Darco, Euro-Went, Jawar, jeremias, Kom-Eko, Komin-Flex, MK, Poujoulat, Spiroflex, Tarnawa, Umet, Wadex, Wobex, ZUGiS), następujące firmy i organizacje branżowe: CJ Blok, DT Presto, Icopal, Schiedel, Leier, Marywil, Zakłady Ceramiczne Bolesławiec, Spółdzielnia Pracy Kominiarzy w Częstochowie, Spółdzielnia Pracy Kominiarzy w Sosnowcu, Korporacja Kominiarzy Polskich, Kominiarska Fundacja Ochrony Przeciwpożarowej i Ochrony Środowiska.

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Stowarzyszenie "Kominy Polskie"

Polecamy Ci również

Zobacz także