Akademia Swegon

Firma Swegon zaprasza na seminaria Swegon Air Academy – forum wymiany wiedzy i doświadczeń w szeroko pojętej dziedzinie wentylacji i klimatyzacji oraz we wszelkich zagadnieniach pochodnych, związanych z kształtowaniem klimatu wewnętrznego.

akademia SwegonSeminaria organizowane są pod hasłem „Wysoka jakość powietrza w pomieszczeniach - zysk czy wzrost zużycia energii?”

Spotkania przeznaczone są zarówno dla profesjonalistów, jak i dla tych, którzy interesując się tymi problemami chcą jedynie poszerzyć swoją wiedzę.

Ambicją firmy jest stworzenie neutralnej i obiektywnej płaszczyzny, której głównymi animatorami będą ludzie związani z działalnością naukowo-badawczą. Doświadczenia praktyczne i wyniki badań uniwersyteckich będą przekazywane na seminariach, w artykułach prasowych i literaturze technicznej.

Prelegentami będą znani specjaliści, wielokrotnie wyróżniani za swoją działalność naukowo-badawczą: dr inż. Paweł Wargocki z Politechniki Duńskiej i dr inż. Jerzy Sowa z Politechniki Warszawskiej. Przedstawią oni praktyczne znaczenie jakości klimatu w pomieszczeniach, starając się przedstawić korzyści płynące z inwestycji w lepszą jakość powietrza w najbardziej przekonującej formie, czyli za pomocą rachunku ekonomicznego.
Do udziału w spotkaniu organizator zaprasza głównie profesjonalistów z branży budowlanej (wentylacji i klimatyzacji), w tym projektantów, architektów, naukowców, przedstawicieli firm wykonawczych i deweloperów, ale także przedsiębiorców, którzy chcieliby się dowiedzieć, jaki wpływ na efektywność pracy ma jakość powietrza wewnętrznego.

Seminaria odbywać się będą w trzech miastach:
12 marca, Katowice, Hotel Qubus, ul. Uniwersytecka 13,
13 marca, Warszawa, Centrum Hotelowo-Konferencyjne Gromada, ul. 17. Stycznia 32,
14 marca, Poznań, Hotel Sheraton, ul. Bukowska 3/9.

Program seminarium
godz. 9:30-10:00 - rejestracja i spotkanie przy kawie
godz.10:00-11:00 - wykład dr inż. Pawła Wargockiego: „Korzyści płynące z inwestycji w wysoką jakość powietrza wewnętrznego”.
godz.11:00-11:15 - przerwa
godz.11:15-12:15 - wykład dr inż. Jerzego Sowy: „Jak poprawić jakość powietrza w pomieszczeniach, obniżając jednocześnie zużycie energii”.
godz.12.15-13:00 - ewentualne pytania i dyskusja.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Swegon

Polecamy Ci również

Zobacz także