ukryj

deszczówka

deszczówka

Komentarze (10)

 1. henryk65

  A ile by kosztował taki system, bo wygląda na dość skomplikowany, przynajmniej na obrazku... Bo oszczędności by były, pytanie tylko, po jakim czasie inwestycja by sie zwróciła??

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 2. największym problemem jest zbiornik na deszczówkę - zajmuje sporo miejsca

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 3. lazienkowy

  A korzystał ktoś może z usług tej firmy Polska Woda Deszczowa? Ja szczerze mówiąc o niej wcześniej nie słyszałem, a jedyne system odzysku szarej wody robione fabrycznie i profesjonalnie jakie znam to były te, które wodę z umywalki pompują do spłuczki i oszczędza się na spłukiwaniu.

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 4. jurek11

  Ja mam na działce system zagospodarowania wody marki HABA RL i mogę śmiało polecić. Zamówiłem zbiornik i pozostałe urządzenia, zamontowałem samodzielnie i odzyskuję "skarb z nieba" przy każdym mniejszym lub większym opadzie. Pozdrowienia dla Pana Bartosza z Haby, który pomógł mi w doborze urządzeń i zbiornika ;-)

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 5. Witam! A jak się ma temat wody deszczowej do działu "Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu"? :wink: Pozdrawiam

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 6. Spytaj pana redaktora który ten temat założył w listopadzie 2011r. Po co ruszać stare posty by zrobić śmietnik i spamować reklamami.

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 7. //www.dachyonline.pl/index.php?p597,garden-comfort-kompletny-zestaw-do-wykorzystania-wody-deszczowej-w-ogrodzie

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 8. Anonymous

  bład nie

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 9. piotr.wodo78

  Tego rodzaju zbiorniki ze względu na koszt instalacji nie dają oszczędności od razu ale dopiero po kilku latach, nie mniej jednak warto się nimi zainteresować zwłaszcza, że cena wody najprawdopodobniej będzie rosnąć. Ja u siebie mam coś takiego: http://www.sotralentz.pl/zbiorniki_lp/

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 10. Zgadza się,zbiorniki na wodę deszczową zapewniają ogromną oszczędność,szczególnie w sezonie letnim kiedy to idzie nam sporo wody na podlewanie ogrodu,pamiętajmy o tym.

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

Zaloguj się, aby dodawać komentarze

E-mieszkanie

E-dach

E-ściany

E-okna

Najpopularniejsze tagi:

Zamów newsletter