ukryj

piec szamotowy

piec szamotowy

Komentarze (10)

 1. ilina

  zawsze mi się podobały takie piece i zanim zaczęłam urządzać dom, od razu wiedziałam, że piec kaflowy w nim się znajdzie, udało mi się wybrać ładny piec w http://kominki-pinus.com.pl, teraz dodaje uroku mojej kuchni:)

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 2. ilina, barbrara to siostra czy koleżanka z pracy? "Rzuć" okiem http://www.forumbudowlane.pl/vt/43780/0/ogrzewanie-domu-zintegrowane#263783 :D Nie po to izolujemy, by robić centralne.

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 3. CtrlC - CtrlV Kto mi wytłumaczy o co tutaj chodzi? Redakcja umieszcza "zajawkę" artykułu na forum. W tej samej minucie ukazuje się głupawy wpis reklamowy. Jest to nagminna praktyka. Przyjrzyjcie się odredakcyjnym "zaczynom" tematów i pierwszym wpisom. Takie "zaczyny" pojawiają się nawet nie w grupach tematycznych, ale np. o gniazdkach elektrycznych czy napędach do bram w grupie ogrzewanie. Polityka REDAKCJI jest dla mnie zupełnie niezrozumiała. Niektóre z tematów składają się tylko i wyłącznie z wpisów reklamowych. To forum nie pogrąża się samo - taką polityką celowo doprowadzane jest do upadku.

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 4. KOMINKI GRUM

  Bardzo proszę o usunięcie zdjęcia gdyż jest ono własnością firmy GRUM KOMINKI, lub załączyć do opisu firmę która wykonała ten piec która jest właścicielem projektu jak i pieca

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 5. KOMINKI GRUM

  A wspomnianą wcześniej firmę PINUS z Sopotu polecamy z czystym sumieniem i pozdrawiamy

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 6. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sytuacja pieca kaflowego na tle innych rodzajów ogrzewania domu? Posiada ktoś taką przekrojową wiedzę i chce się podzielić? ;)

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 7. Każdy, kto kiedyś w życiu spotkał się z tym typem ogrzewania był zadowolony z emitowanego ciepła, ale nie koniecznie z jego obsługi. Dopuki człowiek jest młody i mieszka na parterze, to uciążliwość obsługi tego typu ogrzewania mieści się w normie. Gorzej gdy chodzi o starsze osoby, często samotne, mieszkające na wyższych piętrach, to wtedy nie wygląda to tak różowo! Te właśnie osoby potrzebują najbardziej pomocy w postaci innego systemu ogrzewania. Gaz nie jest wszędzie dostępny. Z energii elektrycznej korzysta każdy. My proponujemy w zamian za przestarzłe, uciążliwe ogrzewanie, nowoczesny system grzewczy, oparty również na podczerwieni (jak piece kaflowe), ale nie wymagający żadnej obsługi i w eksploatacji tańszy od dotychczasowego ogrzewania.

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 8. kajtek233

  ja jestem zadowolony z pieca kaflowego. Co prawda musialam najpierw zglosic sie z tym do zduna z firmy gola w katowicach zeby go odremontowal i sprawdzil czy wszystko nalezycie dziala. Ale po tym remoncie dziala swietnie, a w zimie super ogrzewa dom

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 9. ja jestem zadowolony....... Co prawda musialam ........................ Z czego jesteś taki zadowolony? Z tego, że musiałaś zgłosić się do zduna? A może to zadowolenie z zarobionych 50gr za spamowanie? .

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 10. Piece kaflowe maja swój urok i są bardzo klimatyczne,jednak co do jakości ciepła jakie dają to już osobna kwestia,teraz rozpatruje się ich użyteczność raczej pod katem dogrzania pomieszczenia.

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

Zaloguj się, aby dodawać komentarze

E-ściany

 • Stropy gęstożebrowe

  Stropy gęstożebrowe

  Są wybierane ze względu na szybkość montażu bez konieczności użycia ciężkiego sprzętu, łatwy transport i składowanie.

E-izolacje

E-dach

E-mieszkanie

Najpopularniejsze tagi:

Zamów newsletter