ukryj

piec szamotowy

piec szamotowy

Komentarze (20)

 1. ilina

  zawsze mi się podobały takie piece i zanim zaczęłam urządzać dom, od razu wiedziałam, że piec kaflowy w nim się znajdzie, udało mi się wybrać ładny piec w http://kominki-pinus.com.pl, teraz dodaje uroku mojej kuchni:)

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 2. ilina, barbrara to siostra czy koleżanka z pracy? "Rzuć" okiem http://www.forumbudowlane.pl/vt/43780/0/ogrzewanie-domu-zintegrowane#263783 :D Nie po to izolujemy, by robić centralne.

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 3. CtrlC - CtrlV Kto mi wytłumaczy o co tutaj chodzi? Redakcja umieszcza "zajawkę" artykułu na forum. W tej samej minucie ukazuje się głupawy wpis reklamowy. Jest to nagminna praktyka. Przyjrzyjcie się odredakcyjnym "zaczynom" tematów i pierwszym wpisom. Takie "zaczyny" pojawiają się nawet nie w grupach tematycznych, ale np. o gniazdkach elektrycznych czy napędach do bram w grupie ogrzewanie. Polityka REDAKCJI jest dla mnie zupełnie niezrozumiała. Niektóre z tematów składają się tylko i wyłącznie z wpisów reklamowych. To forum nie pogrąża się samo - taką polityką celowo doprowadzane jest do upadku.

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 4. KOMINKI GRUM

  Bardzo proszę o usunięcie zdjęcia gdyż jest ono własnością firmy GRUM KOMINKI, lub załączyć do opisu firmę która wykonała ten piec która jest właścicielem projektu jak i pieca

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 5. KOMINKI GRUM

  A wspomnianą wcześniej firmę PINUS z Sopotu polecamy z czystym sumieniem i pozdrawiamy

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 6. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sytuacja pieca kaflowego na tle innych rodzajów ogrzewania domu? Posiada ktoś taką przekrojową wiedzę i chce się podzielić? ;)

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 7. Każdy, kto kiedyś w życiu spotkał się z tym typem ogrzewania był zadowolony z emitowanego ciepła, ale nie koniecznie z jego obsługi. Dopuki człowiek jest młody i mieszka na parterze, to uciążliwość obsługi tego typu ogrzewania mieści się w normie. Gorzej gdy chodzi o starsze osoby, często samotne, mieszkające na wyższych piętrach, to wtedy nie wygląda to tak różowo! Te właśnie osoby potrzebują najbardziej pomocy w postaci innego systemu ogrzewania. Gaz nie jest wszędzie dostępny. Z energii elektrycznej korzysta każdy. My proponujemy w zamian za przestarzłe, uciążliwe ogrzewanie, nowoczesny system grzewczy, oparty również na podczerwieni (jak piece kaflowe), ale nie wymagający żadnej obsługi i w eksploatacji tańszy od dotychczasowego ogrzewania.

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 8. kajtek233

  ja jestem zadowolony z pieca kaflowego. Co prawda musialam najpierw zglosic sie z tym do zduna z firmy gola w katowicach zeby go odremontowal i sprawdzil czy wszystko nalezycie dziala. Ale po tym remoncie dziala swietnie, a w zimie super ogrzewa dom

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 9. ja jestem zadowolony....... Co prawda musialam ........................ Z czego jesteś taki zadowolony? Z tego, że musiałaś zgłosić się do zduna? A może to zadowolenie z zarobionych 50gr za spamowanie? .

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 10. Piece kaflowe maja swój urok i są bardzo klimatyczne,jednak co do jakości ciepła jakie dają to już osobna kwestia,teraz rozpatruje się ich użyteczność raczej pod katem dogrzania pomieszczenia.

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 11. Piece kaflowe są oparte na podczerwieni?Chyba w trochę inny sposób niż grzejniki na podczerwień, o których Pan wspomina,prawda? Piece kaflowe prawda, są uciążliwe, ale mają taki swój klimat i do niektórych domów pasują jak ulał.

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 12. Każda potwora znajdzie swego amatora....

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 13. Hm, powiedzenie o tyle znane, co bardzo trafne w tym przypadku :) Każdy robi tak jak lubi często nie patrząc, aż tak bardzo na ekonomiczność danego rozwiązania.

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 14. hHAHAH Bolbud to podsumowałeś. Ale racja w tym jest na pewno :)

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 15. Art-A

  Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną i ofertą. Gwarantujemy najwyższej jakości piece i kominki, które z pewnością Państwa zachwycą. http://piece-kaflowe.com.pl/

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 16. I mamy kolejnego spamera.

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 17. Skoro zachwalasz piece kaflowe to może przybliż Użytkownikom na forum ich specyfikę oraz jaki ma to faktycznie przekład na ciepło w domu,z jakimi kosztami należy się liczyć. Właśnie to jest tutaj najbardziej istotne.

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 18. przemas11

  Szczerze to w dzisiejszych czasach chyba nikt nie decyduje się na piece kaflowe. W starych domach to już rzadkość czasem stoją z sentymentu. technika grzewcza poszła tak naprzód że ogrzewanie paliwami stałymi nie jest tak uciążliwe jak kiedyś. Wystarczy kupić dobry kocioł z podajnikiem i potem można kotłownię odwiedzać nawet dwa razy w tygodniu albo i rzadziej bo to zależy od kilku czynników.

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 19. technika grzewcza poszła tak naprzód że ogrzewanie paliwami stałymi Technika grzewcza poszła tak naprzód, że coraz mniej inwestorów decyduje się na centralne ogrzewanie ze względu na jego uciążliwość i kosztowność. .

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 20. Szczerze to w dzisiejszych czasach chyba nikt nie decyduje się na piece kaflowe. W starych domach to już rzadkość czasem stoją z sentymentu. technika grzewcza poszła tak naprzód że ogrzewanie paliwami stałymi nie jest tak uciążliwe jak kiedyś. Wystarczy kupić dobry kocioł z podajnikiem i potem można kotłownię odwiedzać nawet dwa razy w tygodniu albo i rzadziej bo to zależy od kilku czynników. Widziałeś piec kaflowy w kotłowni? Widziałeś kocioł z podajnikiem w salonie? Te urządzenia nie są zamienne.

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

Zaloguj się, aby dodawać komentarze

E-ściany

E-ogródek

E-okna

Urządzone.pl

Najpopularniejsze tagi:

Zamów newsletter