ukryj

Wentylatory wyciągowe sprawiają, że użytkownicy są uniezależnieni od warunków pogodowych mogących wpływać na pracę wentylacji naturalnej. Jednak ich podstawową wadą jest wysoki poziom hałasu, co uniemożliwia pracę ciągłą wentylatora.

Nowy wentylator wyciągowy akustyczny V2A Aereco gwarantuje dźwięk na poziomie 33 dB.

Wentylator akustyczny V2A zapewnia komfortową ciągłą pracę wentylacji wyciągowej - ponieważ poziom emitowanego przez niego dźwięku jest bardzo niski, nie jest uciążliwy dla mieszkańców. Może więc zostać zamontowany wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych w szafce lub w przestrzeni stropu podwieszanego.
Wentylator wyposażony jest w otwory dolotowe o średnicy 80 mm oraz jeden wyrzut o średnicy 100 mm. Może współpracować z nawiewną kratką higrosterowalną. Elektroniczna regulacja obrotów pozwala na dostosowanie wydajności wentylatora do pracy kratki higrosterowalnej.

Wentylator V2A ma dodatkową zaletę - może być zastosowany do wentylacji dwóch pomieszczeń sanitarnych (łazienki i WC), co nie jest możliwe w przypadku wentylatorów indywidualnych. Pozwala to na ograniczenie robot montażowych i ich kosztu.
Pobór mocy (zużycie energii) przy maksymalnych wartościach parametrów pracy: wytwarzanym podciśnieniu 80 Pa i przepływie 80 m³/h wynosi od 5 do 13 W. V2A powinien być zasilany prądem o napięciu 230 V / 50 Hz.
Poziom hałasu wentylatora, choć niewysoki w całym zakresie pracy zmienia się następująco:

  • < 35 dB dla 80 m³/h;
  • < 20 dB dla 20 m³/h.

Wentylator waży 4 kg. Może być zamontowany jako wentylator dachowy lub ścienny. Jest łatwy w montażu i utrzymaniu. Użytkownik nie potrzebuje żadnych narzędzi, by wymienić filtr.

  • Zobacz galerie zdjęć według kolorów:
Oceń artykuł:
  • bardzo słabe
  • słabe
  • średnie
  • dobre
  • bardzo dobre
4,67 / 3 głosów
Dziękujemy za oddanie głosu.

Czytaj więcej:

Wentylacja domu - wymagania

Wentylacja domu - wymagania

Właściwa wentylacja pomieszczeń jest niezbędna dla zdrowia, bezpieczeństwa i komfortu użytkowników oraz dla... Przeczytaj cały artykuł

Uchroń się przed czadem!

Uchroń się przed czadem!

Każdy sezon grzewczy to czarna seria zatruć czadem. Do tragedii dochodzi niemal codziennie. Przeczytaj cały artykuł

Klimatyzacja - czynniki chłodnicze

Klimatyzacja - czynniki chłodnicze

Żaden klimatyzator nie funkcjonuje bez czynnika chłodniczego, który uczestniczy w wymianie ciepła. Przeczytaj cały artykuł

Komin wentylacyjny

Komin wentylacyjny

Komin wentylacyjny służy do odprowadzania zużytego powietrza z pomieszczeń poza budynek. Umożliwia więc wentylację... Przeczytaj cały artykuł

Instalacja wentylacji mechanicznej

Instalacja wentylacji mechanicznej

Instalacja wentylacji mechanicznej jest coraz częściej doceniania przez właścicieli budynków mieszkalnych i domów jedno Przeczytaj cały artykuł

Rekuperacja - bezpłatne szkolenie

Rekuperacja - bezpłatne szkolenie

Firma Danfoss zaprasza na bezpłatne, praktyczne szkolenie z systemu rekuperacji Danfoss Air. Przeczytaj cały artykuł

Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodawać komentarze

E-ogródek

E-mieszkanie

E-ściany

E-izolacje

Najpopularniejsze tagi:

Zamów newsletter
Zobacz koniecznie:

Odprowadzenie ścieków - łazienka poniżej spadku

x